1. Anasayfa
  2. Magazin

Fit haline kavuşan Fahriye Evcen’e yorum yağdı! ‘Sanki çocukları ben doğurdum’

Fit haline kavuşan Fahriye Evcen’e yorum yağdı! ‘Sanki çocukları ben doğurdum’
0

Rol adıkları ‘Çalıkuşu’ dizisinin setinde tanışmalarının akabinde 2017 yılında nikâh masasına oturan, 2019’da oğulları Karan’ı kucaklarına alan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit; ikinci sefer anne ve baba olma memnunluğu 18 Ocak’ta yaşamıştı. İkinci çocuklarına Kerem ismini veren ünlü çift, taburcu oldukları hastane çıkışı memnunluklarını basın mensuplarıyla paylaşmıştı.

“KARAN MERAKLA KARDEŞİNİ BEKLİYORDU”

Fahriye Evcen, Kerem’in ağabeyi Karan’a çok benzediğini belirtmişti. Özçivit ise kardeşler ortasında kıskançlık olup olmadığı sorusuna, “Karan merakla kardeşini bekliyordu, her gün geldi. Önden kardeşi olacağını söylemiştik. O denli bir kıskançlık olmadı” karşılığını vermişti.

Hamilelik sürecinde aldığı kilolar ile gündem olan başarılı oyuncu Fahriye Evcen fazlalıklarından süratle kurtulmaya başlamış, geçtiğimiz haftalarda bir arkadaşının baby shower partisindeki hali çok konuşulmuştu.

FİT HALİNE BEĞENİ VE YORUM YAĞDI

36 yaşındaki Evcen, son olarak 13.5 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından paylaştığı fotoğraflarla isminden kelam ettirdi.

Siyah pantolonu ve göbeğini açıkta bırakan bluzuyla objektif karşısına geçen hoş oyuncunun fit hali, sosya medyada gündem oldu.

Ünlü ismin kısa müddette 400 bine yakın beğeni alan gönderisine; “Doğum yapma tarihlerimiz ortasında yalnızca iki ay var. Doğum kilolarınız nerede sanki? Biz bidon üzere geziyoruz, sizinkiler nerede?”, “Tamam da hoşluk sen daha yeni doğum yapmadın mı?” ve “Maşallah, güya o iki çocuğu ben doğurdum” üzere yorumlar yazıldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir