1. Anasayfa
  2. Magazin

‘Gelinim Mutfakta’ yarışmacısı acı dolu öyküsüyle herkesi gözyaşlarına boğdu!

‘Gelinim Mutfakta’ yarışmacısı acı dolu öyküsüyle herkesi gözyaşlarına boğdu!
0

Kanal D’nin, hafta içi her gün yeni kısımları ile ekrana gelen fenomen müsabaka programı Gelinim Mutfakta ’ya bu hafta katılan gelin Gamze Yücel’in acı dolu öyküsü herkesi gözyaşlarına boğdu.

“EVİN AHIRINDA DÜĞÜN YAPTILAR”

Bundan 10 yıl evvel kaçarak evlendiğini söyleyen Gamze: “Aşık oldum ve evlendim. Eşimin tarafı da apar topar düğün yapmak zorunda kaldı. Kayınpederim parası olmadığı için bana meskenin ahırında düğün yaptılar” dedi.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDULAR

Bu itiraftan sonra herkes şaşkınlığını gizleyemedi. Gamze’nin, “Ahırdan inekleri çıkardılar. Yerdeki gübreleri süpürdükten sonra gelinliğimi giyip düğün yaptım” formundaki açıklamaları başka gelin ve kayınvalideleri de gözyaşlarına boğdu.

FİLM ÜZERE HAYAT HİKAYESİ 

Genç gelinin yaşadıkları bununla da kalmadı. Gamze Yücel evlendikten 1,5 sene sonra eşinin bir kaza sonrası bacağını kaybettiğini de aktardı. 1 yaşındaki bebeğiyle ortada kaldığını anlatan Gamze, devamında anlattığı olaylarla stüdyodaki herkesi gözyaşlarına boğdu. Genç gelinin hayatından kesitler ‘Gelinim Mutfakta’nın öbür kısımlarında ekranlara gelecek.

‘Gelinim Mutfakta’ yeni kısımları ile hafta içi her gün Kanal D’de…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir