1. Anasayfa
  2. Magazin

Nebahat Çehre veda etti: Hayranlarını çok üzen veda mesajı

Aşk-ı Memnu dizisindeki Firdevs karakterini canlandıran ve bir süredir ortalarda görülmeyen usta oyuncu Nebahat Çehre hayranlarını üzecek veda mesajı verdi.

Nebahat Çehre veda etti: Hayranlarını çok üzen veda mesajı
0

Bir süredir ekranlardan uzak olan ünlü oyuncu Nebahat Çehre Etiler’de görüntülendi. Gazetecilere samimi açıklamalarda bulunan usta oyuncu oyunculuk kariyerini güzel bir şekilde noktalamak söyledi. Nebahat Çehre “Güzel bir iş olursa karşınıza geleceğim. Takipçilerimde özlem var. Onlara güzel bir şekilde veda etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Habertürk’te yer alan habere göre usta oyuncu Nebahat Çehre, Etiler’de objektiflere yakalandı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Çehre, kariyeriyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

“GÜZEL BİR VEDA İSTİYORUM”

Bir süredir ekranlardan uzak kalan Nebahat Çehre, kariyerini güzel bir rol ile noktalamak istediğini söyledi. 79 yaşındaki oyuncu, “Bir proje için beklemedeyiz. Revize ediliyor. İyi çıkarsa belki başlarım. Belki de seneye bırakırım. Güzel bir iş olursa karşınıza geleceğim. Takipçilerimde özlem var. Onlara güzel bir şekilde veda etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

2008 – 2010 yılları arasında ekrana gelen ‘Aşk-ı Memnu’ dizisinde ‘Firdevs’ karakterini canlandıran Nebahat Çehre, üçüncü kez çekilecek olmasıyla ilgili sorulara “O sinema filmi olarak çekiliyor. Dönem filmi olacak. Bizimki gibi modern olmayacak” yanıtını verdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir