1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Betül Demir: Hava atıp, adisyon paylaşacağım diye o kadar parar vermem!

Betül Demir: Hava atıp, adisyon paylaşacağım diye o kadar parar vermem!
0

Betül Demir, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 42 yaşındaki popçu, “Bu sıralar geceye tiryaki modumdayım. Gecenin o sessizliği, dinginliği beni çok etkiliyor. Balkona çıkıp gökyüzünü izlemek en büyük hobim haline geldi” dedi.

“AŞK AKDINIYIM”

“Aşkın bir matematiği, bir formülü var mı?” sorusu yöneltilen müzikçi, “Bence yok. Aşk birdenbire gelir ve çepeçevre sarar insanı. Nasıl olduğunu anlamazsın. Aşkın bir planı, projesi, yol haritası yoktur. Ben aşk kadınıyım. Hatta bazen aşkın ta kendisiyim fakat şunun da altını çizmekte yarar var ki; kimsenin de yara bandı olamam. Geçmişin yükleriyle gelene kapım kapalı” halinde konuştu.

“CANIM LAHMACUN ÇEKERSE 50-100 TL’YE EN HÜKÜMDARINI YERİM”

Betül Demir, “Yaz geliyor, yakında ‘Bin TL’ye lahmacun’ haberlerini okumaya başlarız. Bir lahmacuna en fazla kaç para verirsiniz” diye soran muhabirlere, “Cimri değilim, pinti değilim. Tersine elimde çok açıktır lakin bir lahmacuna bin TL verecek kadar da enayi değilim. Herkesin kendi tercihi hürmet duyarım lakin kimse kusura bakmasın. Ona buna hava atıp, adisyon paylaşacağım diye kendime ‘keriz’ dedirtmem. Canım çok lahmacun çekiyorsa 50 TL-100 TL neyse masraf en hükümdarını yerim, kalan 900 TL’ye de sokak hayvanlarına mama alırım” karşılığını verdi.

SAHNEDE GELİN DÜETİ

Yaklaşık üç saat sahnede kalan Demir, hit olmuş müziklerinin yanı sıra son periyodun sevilen parçalarıla konuklarına keyifli dakikalar yaşattı. Sahne sırasında konuklar ortasında yer alan yeni evli bir çifti fark eden ünlü isim, gelini sahneye sahneye davet ederek onunla düet yaptı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap