1. Anasayfa
  2. Spor

Didier Drogba Galatasaray’a geri geliyor! Başkan adayı Süheyl Batum açıkladı: Erden Timur gidiyor o geliyor

Didier Drogba Galatasaray’a geri geliyor! Başkan adayı Süheyl Batum açıkladı: Erden Timur gidiyor o geliyor
0

Galatasaray’da bir dönem forma giyen Fildişi Sahilli dünya yıldızı Didier Drogba Galatasaray’as geri geliyor.

Galatasaray Başkanlığına aday olan Süheyl Batum seçimi kazanırsa ilk yapacağı işi açıkladı. Galatasaray Başkan Adayı Süheyl Batum “Seçimi kazanırsam, Galatasaray’ın Sportif Direktörü Didier Drogba olacak” açıklamasını yaptı.

Mayıs ayında yapılan seçimlerde Galatasaray başkanlığında adaylığını açıklayan Süheyl Batum, Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Süheyl Batum, Sportif AŞ’nin başında bulunan Erden Timur’la bir görüşme yaptı. Bu görüşmeyle ilgili kendisine sorulan soruya şu cevabı verdi: Yaratılmaya çalışılan bir algı var, onu özellikle düzeltmek istiyorum. Biz sevgili Erden Timur ile yönetimimize katılması konusunda ya da Galatasaray’daki seçim süreciyle alakalı bir görüşme yapmadık, görüşmelerimizin ana sebebi ona camianın paydaşları olarak destek olmak ve emekleri için teşekkür etmekti. Erden’in işini hakkıyla yapmaya devam edebilmesi için Galatasaray siyasetinden uzak kalması, tarafsızlığını koruması lazım. Biz onun tarafsızlığına saygı “SPORTİF AŞ BİZİM AMİRAL GEMİMİZ” duyuyoruz ve buna zarar vermek istemiyoruz. Galatasaray’ın 24. şampiyonluğu her Galatasaraylı’nın öncelikli hedefidir.”

Süheyl Batum ayrıca seçimi kazanması halinde Sportif AŞ’nin başına dünya yıldızı Didier Drogba’nın geleceğini açıkladı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir