1. Anasayfa
  2. Spor

Altaylı’dan olay Gedson Fernandes yorumu

Altaylı’dan olay Gedson Fernandes yorumu
0

Gazeteci Fatih Altaylı, dün akşamoynanan Çaykur Rizespor- Galatasaraymaçı sonrası Galatasaray’ın almadığı Gedson Fernandes hakkında Berkan ve Taylan’ın da adını vererek tartışma çıkaracak bir yorumyaptı.

Gazeteci Fatih Altaylı, dün akşam oynanan Çaykur Rizespor – Galatasaray maçı sonrası Galatasaray’ın almadığı Gedson Fernandes hakkında Berkan ve Taylan’ın da adını vererek tartışma çıkaracak bir yorum yaptı.

Altaylı, Galatasaray’ın Gedson’u alması durumunda Berkan ve Taylan’ın da adını vererek, “Diğer oyuncuların futbolcu olup olmadığı sorgulanırdı” ifadelerini kullandı.
İşte Altaylı’nın attığı çok konuşulacak tweet: “Galatasaray Gedson Fernandes’i almamakla doğru yapmış. Alsalardı diğer oyuncuların futbolcu olup olmadığı sorgulanırdı. Onun yerine takıma bile giremeyen birini alıp Berkan ve Taylan la devam etmek iyi olmuş.” Galatasaray Gedson Fernandes’i almamakla doğru yapmış. Alsalardı diğer oyuncuların futbolcu olup olmadığı sorgulanırdı. Onun yerine takıma bile giremeyen birini alıp Berkan ve Taylan la devam etmek iyi olmuş.— Fatih Altayli

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir