1. Anasayfa
  2. Magazin

Urla’ya yerleşti! Zeynep Bastık, İstanbul’u terk etme nedenini açıkladı

Urla’ya yerleşti! Zeynep Bastık, İstanbul’u terk etme nedenini açıkladı
0

Şarkıcı Zeynep Bastık (29) ile menajer Tolga Akış (39), 2021 yılında nikâh masasına oturmuştu. Evliliği yürütemeyen ünlü çift, Temmuz 2022’de mutabakatlı olarak tek celsede boşanmıştı. 29 yaşındaki popçu, “Aşık olmayı bekliyorum” derken; ayrılık nedenlerini açıklayan eski eşi Akış ise “Tekrardan birliktelik olur mu?” sorusunu cevaplamıştı.

Geçtiğimiz günlerde Etiler’de objektiflere yansıyan Bastık, “Klibi çekmemiz bir gün sürdü fakat öncesindeki çalışma süreci uzun sürdü. Danslar ettik, kıyafetler değiştirdik. Bence hoş oldu. Umarım sizler de seversiniz” demişti.

“SEVGİLİM OLSA VAKİT AYIRAMAM”

Aşk hayatı ile ilgili konuşan Bastık, “Şimdi ‘Sevgilin var mı?’ diye soracaksınız lakin yok. Olsa şu an vakit ayıramam. Kimse de yanaşmıyor. Âlâ bu türlü, hoş. Keyfim yerinde. Olursa aslında bir dakika bırakmam elini. Kesinlikle görürsünüz. Aşık olmayı bekliyorum, aşk ne vakit gelirse” diyerek kahkaha atmıştı.

“İLİŞKİMİZ DOSTLUĞA GERÇEK İLERLİYORDU”

Mekana Zeynep Bastık’ın eski eşi Tolga Akış da gelmişti. Soruları yanıtlayan Akış, eski eşiyle arkadaşlığı hakkında, “Bizim bağlantımız aslında yavaş yavaş dostluğa gerçek ilerliyordu, zati o hale geldi diye ayrılık kararı aldık. Hasebiyle dostluğumuzu kaybetmemiz için bir sebep yok. İkimiz de birbirimizi çok seviyoruz. Birbirimizin yeteneğine de bence çok güveniyoruz. O yüzden dostluğumuz çok düzgün yürüyor” sözlerini kullanmıştı.

“ÖYLE BİR DURUMDA DEĞİLİZ”

Geçtiğimiz temmuz ayında boşanan çiftten Tolga Akış, “Tekrardan birliktelik olur mu?” sorusuna, “Hayır. O denli bir durumda değiliz. Pek hoş arkadaşlığımız devam ediyor” cevabını vermişti.

URLA’YA TAŞINMA NEDENİNİ AÇIKLADI

Genç müzisyen son olarak yeni hayatıyla ilgili yaptığı açıklamayla gündeme geldi. Bastık, “Asrın felaketi” olarak nitelendirilen ve 11 vilayetimizde ağır yıkımlara neden olan Kahramanmaraş merkezli sarsıntılardan sonra taşına kararı aldığını ve Urla’da kendisine mütevazi bir hayat kurduğunu açıkladı.

”DEPREMDEN SONRA BİR ANKSİYETE GELDİ”

Özel hayatının yanı sıra toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da isminden magazin basınında sıkça kelam ettiren 29 yaşındaki ünlü isim, katıldığı bir YouTube programında kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. ”İstanbul’u çok seviyordun. Burası seni müzikalite olarak doyuran bir kentti. İstanbul’dan ne orta uzaklaşmak istedin?” sorusuna Zeynep Bastık şu karşılığı verdi:

Ben İstanbul’u hala çok seviyorum. Lakin sarsıntıdan sonra bana bir anksiyete geldi. Apartmanların ve kalabalığın içinde kalmakla ilgili kolstofobiye girdim. O yüzden de taşındım. Urla’yı çok seviyorum. Çok hoş bir hayat kurdum kendime.

İDDİALARA KAÇAMAK YANIT

Urla’dan beş bin metrekarelik bir arazi aldığı tezine cevap vermek istemeyen müzisyen, ”Böyle şeyleri konuşmaktan hoşlanmam. Orada tatlı, mütevazi, minimal bir hayat yaşıyorum” formunda konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir