1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Survivor 2023 şampiyonu belli oldu! İşte ilk sözleri

Survivor 2023 şampiyonu belli oldu! İşte ilk sözleri
0

Bu yıl Ünlüler, Gönüllüler ve Fenomenler formatı ile izleyici karşısına çıkan ‘Survivor 2023’, heyecan dolu anlara sahne oldu. ‘Survivor 2023’te Yusuf Yıldız, Nesife Karatay, Ertuğ Onur Yaşlıoğlu ve Özgür Tetik ortasında büyük finale giden yarışmacılar  dün akşam gerçekleşen yarı finalde muhakkak oldu. İki isim Survivor hayaline veda ederken, iki isim de bu akşam gerçekleşen büyük finale ismini yazdırdı.

Dominik Cumhuriyet’inde gerçekleşen müsabakaların akabinde İstanbul’a gelen yarışmacılar Yusuf, Nesife, Ertuğ ve Özgür, dün Kuruçeşme’de gerçekleşen canlı yarı final gecesine aileleriyle buluşmanın heyecanını yaşadı. Survivor’da hem hüzün hem memnunluk tıpkı anda yaşandı.

ÖZGÜR İLE NEFİSE FİNALE KALDI

Büyük finale saatler kala Survivor 2023’e veda eden isim Ertuğ oldu. Final koltuğunda oturacak iki yarışmacının belirlenmesi için Nefise, Özgür ve Yusuf, üçlü SMS oylamasına çıktı. Survivor 2023’te büyük oylama sonucunda üç isimden finale çıkmaya hak kazanan birinci isim Özgür oldu. Acun Ilıcalı finale kalan ikinci ismin ise Nefise olduğunu açıkladı. Böylelikle Ertuğ ile birlikte en az SMS oyunu alarak elenen ikinci isim Yusuf oldu.

ÖZGÜR VE NEFİSE’DEN BİRİNCİ AÇIKLAMA

Özgür, memnunluğunu, ”Acun abi hayatımda birinci kere ne diyeceğimi bilmiyorum. Hissimi tanım edemem. Yalnızca iki söz söyleyeyim. Çok memnunum. Çok minnettarım. Teşekkür ederim” kelamlarıyla lisana getirirken, Nefise de ”Acun Beyefendi nitekim çok memnunum. Oy atan, atmak isteyip atamayan herkese çok teşekkür ediyorum. Yeterli ki varsınız. Nitekim çok mutluyum” sözlerini kullandı.

ŞAMPİYON BÜYÜK FİNALDE BELİRLİ OLUYOR

Final koltuğuna oturmaya Özgür ile Nefise hak kazandı. Birinci kısmı 15 Ocak Pazar günü ekranlara gelen, TV8’in sevilen müsabaka programı ‘Survivor 2023’te kazanan isim belli oldu.

Geçtiğimiz dönemlerde birinci olan isim 500 bin TL’lik mükafatın sahibi olmuştu. Bu yılki mükafatı ve gayret dolu serüveninin sonunda rakibinden daha çok oy alan ismi Acun Ilıcalı canlı yayında açıkladı.

ACUN ILICALI ‘SURVİVOR 2024’ FORMATINI DUYURDU

Acun Ilıcalı, Survivor’ın gelecek dönemde nasıl bir format ile izleyici karşısına çıkacağını da duyurdu. Ilıcalı husus ile ilgili yaptığı açıklamada ”Önümüzdeki sene konseptini bu akşamdan açıklıyoruz. Seneye SMS’siz Survivor ile geliyoruz. Seyirci oylaması olmayacak, All Star olacak. İki kadro da All Star oluyor. Ada kurulundan adaylar düelloya çıkıyor, düelloda kaybeden eleniyor” dedi.

SURVİVOR 2023’ÜN ŞAMPİYONU NEFİSE OLDU

Final koltuğuna oturan Özgür ile Nefise ikilisinden şampiyon olan belirli oldu. En çok SMS oyunu alan Nefise,  Survivor 2023’ün şampiyonu oldu.

 

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap