1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Begüm Kütük’ten yaz pozları! ‘Ben güzeli çektim sadece’

Begüm Kütük’ten yaz pozları! ‘Ben güzeli çektim sadece’
0

Karikatürist Erdil Yaşaroğlu ile 2010 yılında hayatını birleştiren Begüm Kütük, 2018 yılında 3.5 aylık gebeyken bebeğini kaybetmişti.

”ARTIK BU BAHİSLERDE DAHA GÜZEL HİSSEDİYORUM”

Ünlü oyuncu; geçtiğimiz yıl kendisine yöneltilen, ”Artık keyifli haberi ne vakit öğreneceğiz? Çocuk düşünüyor musunuz?” sorusuna, ”O devirler benim hassas olduğum devirlerdi, gözyaşıma hakim olamamıştım fakat artık bu hususlarda kendimi daha uygun hissediyorum ve pandemi kaideleri beni çok zorladı” karşılığını vermişti.

”BU MEVZUDA YARALIYIM”

Yaşaroğlu, ”Sen neyden bahsediyorsun anlamadım. Pandemi ile ne alakası var? Bu kirli dünyaya bir çocuk getirmek istemiyorum” diyerek eşine takılmıştı. Bunun üzerine Kütük, ”Korktum lakin pandemiden, daha büyük aksilikler olabilir tahminen. Esasen bu mevzuda yaralıyım, makûs şeyler yaşadım” demişti.

”HAFTANIN ÜÇ GÜNÜ SPOR YAPIYORUM”

Yaşaroğlu ile 2010 yılından bu yana memnun bir evlilik sürdüren Kütük, geçtiğimiz haftalarda Bebek kıyısında yürüyüş yaparken objektiflere takılmıştı. Hoş oyuncu, ”Malum yaz yaklaşıyor. Haftanın üç günü spor yapıyorum, sistemli besleniyorum” açıklamasında bulunmuştu.

”O FİYATI ÖDEYENLER DÜŞÜNSÜN”

Yaz aylarını dinlenerek geçirmeyi planladığını belirten ünlü isim, yazlık yerlerdeki pahalılığın hatırlatılması üzerine, lahmacun fiyatlarıyla ilgili şunları söylemişti:

Bir lahmacun ne kadar oldu? Ben 500-600 TL’ye bir lahmacun yemeyi tercih etmem. O yüzden o fiyatı ödeyenler düşünsün.

Begüm Kütük, yaz mevsiminin başlamasına sayılı günler kala tatil dönemini açtı. Tatil için Muğla’yı tercih eden Kütük, tatilde Ebru Akel ile buluştu. Ünlü oyuncu, yakın dostunun objektifine poz verdi.

TATİL KARELERİNİ YAYINLADI

Daha evvel ortalarında ”Kutlar Vadisi”, ”Çalıkuşu”, ”Canım Ailem”, ”Kaderimin Yazıldığı Gün”, ”Sevda’nın Bahçesi” üzere üretimlerin da bulunduğu pek çok projede kamera karşısına geçen ünlü isim, tatilden karelerini toplumsal medya hesabından da paylaşmayı ihmal etmedi.

EBRU AKEL’İN YORUMU DİKKAT ÇEKTİ

Instagram hesabında 286 bin takipçisi bulunan hoş oyuncu, karelerine ”Yaz başladı” notunu düştü. Düzgün fiziği ve doğal hoşluğuyla dikkat çeken Kütük’ün kareleri dakikalar içinde çok sayıda beğeni aldı. Ünlü ismin fotoğraflarını çeken yakın arkadaşı Ebru Akel ise Kütük’ün paylaşımına ”Ben hoşu çektim sadece” yorumunda bulundu ve nazar boncuğu emojisi ekledi.

İlginizi Çekebilir
fahriye-evcen-37-oldu-JGgRBsWY.jpg

Yazar Hakkında

Yorum Yap