1. Anasayfa
  2. Magazin

İbrahim Tatlıses’ten torunu Mert Tatlıses’e: O kirayı ben bahşiş veririm!

İbrahim Tatlıses’ten torunu Mert Tatlıses’e: O kirayı ben bahşiş veririm!
0

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses, bir müddettir küs olduğu oğlu Ahmet Tatlıses’in oğlu Mert Tatlıses’le konut yüzünden mahkemelik oldu.

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvuran ünlü sanatçı, Seyrantepe’de bulunan dairesini isteği dışında 5 yıldır haksız formda işgal ettiği savıyla torununa dava açtı.

TEPKİ GÖSTERDİ

Konuyla ilgili “Söylemezsem Olmaz” programına konuşan İbrahim Tatlıses, oğlunun kendisi için “Akli melekeleri yerinde değil, vasi atansın” diyerek mahkemeye başvurduğunu hatırlatarak reaksiyon gösterdi.

“ONLARIN BENİ MECNUN OLARAK GÖRMESİNİ HAZMEDEMEDİĞİM İÇİN”

Açılan dava üzerine akli istikrarının yerinde olduğunu kanıtlamak için yedi farklı kuruma başvurduğunu ve Ege Üniversitesi’nden sıhhat raporu aldığını söyleyen İbrahim Tatlıses, şöyle konuştu:

Ben evladıma bu raporu vermekten keder duyduğum için, onların beni meczup olarak görmesini hazmedemediğim için o konutta kalmalarını istemiyorum. Daha doğrusu evladım da değil, evladımın evladı. Ben bütün çocuklarıma bakıyorum. Bütün çocuklarıma konut veriyorum, masraflarını karşılıyorum. O da kendi evladınınkini karşılasın o vakit ben deliysem. Ben oradaki kirayı bahşiş veriyorum olağanda. Benim üzere baba, benim üzere dede bulamazlar.

“PRESTİJİMİ ENGELLEYECEK BİR HABER BU”

Tatlıses, akli melekelerinin yerinde olmadığı gerekçesiyle kendisine vasi davası açan oğluna yansılı konuştu. “Benim işimi, sahneye çıkışımı, itibarımı engelleyecek bir haber bu” diyen sanatçı, sıhhatinin yerinde olduğuna dair rapor aldığını söyledi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir