1. Anasayfa
  2. Gündem

Güzel Parti’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek açıklaması

Güzel Parti’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek açıklaması
0

AK Parti İstanbul Vilayet Başkanlığı’ndaki buluşmada Hoş Parti Genel Lider Yardımcıları’ndan oluşan heyet de yer aldı. Kurtulmuş’un heyet ile yaptığı görüşmede 28 Mayıs seçim süreci, Roman vatandaşları sıkıntıları ve şimdiki mevzular ele alındı.

Görüşme sonrası Hüseyin Akbulut, 28 Mayıs seçiminde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a dayanak vereceklerini açıklayarak, şunları kaydetti:

“Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, İBB Başkanlığı periyodundan itibaren her vakit roman vatandaşlarının yanında olmuş, desteklemiştir. Roman vatandaşlarının her ne ıstırabı olmuşsa yakından ilgilenmiş, babacan halini hem başbakanlığı hem de cumhurbaşkanlığı devirlerinde de sürdürmüştür. Halkına sahip çıkana, halk da sahip çıkmalıdır temelinden hareketle Hoş Parti olarak 28 Mayıs seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’a dayanak vereceğimizi buradan ilan ediyoruz. İstanbul başta olmak üzere ülkemizin her kentindeki roman vatandaşlarımızı da Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeye davet ediyorum. Ülkemizin birliği, beraberliği, kardeşliği, istikrarın sürekliliği, gelişim sürecinin devam etmesi, ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonunun hayata geçmesi için oylarını Cumhurbaşkanımız Erdoğan’dan yana kullanmaya davet ediyorum. Romanlar vefalıdır, kendisine sahip çıkana sahip çıkmasını da bilir. Ülkemizin geleceği için kritik kıymet taşıyan 28 Mayıs’ta da sandığa gidip Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a hizmetlerinin, ilgisinin, vefasının karşılığını oy takviyesi olarak vereceklerine inanıyorum.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir