1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Hazal Kaya’dan Leyla Süreyya paylaşımı: Uyuyamıyorum, alın size gerçekler!

Hazal Kaya’dan Leyla Süreyya paylaşımı: Uyuyamıyorum, alın size gerçekler!
0

Kendisi üzere oyuncu Ali Atay ile 2019 yılında nikah masasına oturan Hazal Kaya, tıpkı yıl oğlu Fikret Ali’yi kucağına almıştı. Kaya ile Atay, şubat ayında ise ikinci sefer anne-baba olmanın memnunluğunu yaşamıştı. Leyla Süreyya ismini verdikleri kızlarına kavuşan çiftten Kaya, bebeğinin birinci fotoğrafını 8 Mart’ta yayınlamıştı.

Hastane odasında yeni doğan kızına sarıldığı bir kareyi toplumsal medya hesabından siyah-beyaz filtreyle paylaşan ünlü isim, gönderisinde tüm bayanların 8 Mart Dünya Bayanlar Günü’nü kutlamıştı.

“NASIL YETERLİ GELDİ İŞE DÖNMEK ANLATAMAM”

Doğumdan sonra çalışma hayatına geri dönen Hazal Kaya, kucağında Leyla Süreyya ile yaptığı bir diğer paylaşıma da; “İki gün evvel çalıştık. Artık yerimizden kalkamıyoruz. Lakin nasıl güzel geldi işe dönmek anlatamam” notunu düşmüştü.

“ALIN SİZE GERÇEKLER”

Ünlü isim, son olarak 7.8 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının kıssalar kısmından minik kızıyla yeni bir paylaşım yaptı.

Sayfasının öyküler kısmından Leyla Süreyya’nın ayağını paylaşan Kaya, şu bildirisi yazdı:

Günaydın… bu kız uyandırdı beni, kendi uyuyor devam. Akşamdan sabaha setim olacak ve ben asla uyuyamıyorum. Alın size gerçekler, al sana gerçek paylaşım.

Yazar Hakkında

Yorum Yap