1. Anasayfa
  2. Magazin

Funda Eryiğit ile Berkun Oya’nın bebeği dünyaya geldi!

Funda Eryiğit ile Berkun Oya’nın bebeği dünyaya geldi!
0

2015 yılında 123 kümesinin solisti Dilara Sakpınar ile evlenen Berkun Oya’nın evliliği kısa sürmüştü. ‘Bir Başkadır’ dizisinde ‘Ruhiye’ rolüne hayat veren Funda Eryiğit’in çekimler sırasında direktör Berkun Oya ile tanıştığı ve ikilinin aşk yaşamaya başladığı ortaya çıkmıştı.

”BİRÇOK ŞEY PLANLARIN DIŞINDA GELİŞTİ”

Yaklaşık iki yıldır birliktelik yaşayan ve memnunluklarını evlilikle taçlandırma kararı alan çift, düğün için hazırlık yaparken, Eryiğit’in hamilelik haberi gelmişti. Geçtiğimiz aylarda Güçlü PSM’de gerçekleşen ‘Küheylan’ oyun galasına katılan hoş oyuncu, hamilelik süreci ve evlilik planı hakkında konuşmuş ve şu açıklamayı yapmıştı:

Evlilik yakındır. O işler biraz sarktı. Planların dışında gelişti birçok şey. Hamilelik çok hoş gidiyor. 28’inci haftadayım. Cinsiyeti ve ismi bize kalsın. Onları boş verin şimdilik.

DOĞUMA İKİ AY KALA EVLENDİLER

7 aylık gebe olan Funda Eryiğit ile Berkun Oya, 29 Mart’ta sessiz sedasız evlenmişti. Çifti, bu özel gününde aileleri ve yakın arkadaşları yalnız bırakmamıştı.

KARNI BURNUNDA POZLARINI YAYINLADI

Ünlü isim geçtiğimiz günlerde, 505 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından karnı burnunda pozlarını peş peşe yayınlamıştı. Oyuncunun, “Röportaj sonrası Muhsin’le geçirdiğimiz on dakika” notunu yazdığı gönderisi, kısa müddette binlerce beğeni almıştı.

BEBEKLERİNE ‘CİVAN’ İSMİNİ VERDİLER

İlk çocuklarının doğumuna iki ay kala nikah masasına oturan çiftten hoş haber geldi. Funda Eryiğit anne oldu. Eryiğit ve Oya çifti bebeklerine Civan ismini verdi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir