1. Anasayfa
  2. Magazin

Demir Özdemir’le evliliği sekiz ayda bitti! Oğuzhan Koç’tan boşanma itirafı

Demir Özdemir’le evliliği sekiz ayda bitti! Oğuzhan Koç’tan boşanma itirafı
0

İlişkileri ve düğünleri ile ünlüler dünyasında 2022 yılına damga vuran Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, toplumsal medyada aşk dolu pozlar verirken, sürpriz biçimde ayrılık kararı almıştı.

8 Mayıs’ta tek celsede boşanan Özdemir ve Koç, Adalar Adliyesi Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmaya avukatları ile katılmış, karşılıklı olarak hiçbir şey talep etmemişti.

“BU KADAR GÜRÜLTÜYE GEREK YOK”

10 dakika süren duruşma sonrası adliyeden farklı ayrı çıkış yapan ikliliden Koç, “Gereken açıklamaları yapmıştık, siz de gereken şeyleri biliyorsunuz. Hepinize teşekkür ederim” demişti.

Oğuzhan’dan beş dakika sonra çıkan Özdemir ise “Arkadaşlar teşekkür ederim, bir açıklama yapmayacağım. Bu kadar gürültüye gerek yok” biçiminde konuşmuştu.

“BUNLARI ANLATACAĞIMI DÜŞÜNMÜYORSUN HERHALDE”

Geçtiğimiz günlerde eski eşinin konutundan çıkarken görüntülenen Demet Özdemir, kalan eşyalarını almak için konuta geldiğini söylemişti. Elindeki kağıtlarla dikkat çeken oyuncu, “Bir saattir içeridesiniz. Oğuzhan Bey’le neler konuştunuz?” sorusu üzerine “Saçmalama bunları anlatacağımı düşünmüyorsun herhalde” tabirlerini kullanmıştı.

“BENİ TAKİP ETMEYİN!”

Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen Oğuzhan Koç, evvelki gece Suadiye’de Clup çıkışı objektiflere yansıdı.

Ünlü müzikçi, “Beni konutumun önünde çekemezsiniz. Beni gerimden takip ediyorsunuz, görüyorum. Meskenden çıkarım, stüdyoya girerim, oradan da konutuma giderim. Beni takip etmeyin. Sorularınızı cevaplamayacağım” kelamlarıyla basın mensuplarına reaksiyon gösterdi.

“YÜRÜTEMEDİK BU EVLİLİĞİ”

“Oğuzhan Beyefendi, Demet Hanım’la boşanma sebebi PR çalışması mı?” sorusuna ise Koç, “Arkadaşlar beni tanıyorsunuz. Allah aşkına söyleyin, bu soruyu size kim sorduruyor? Sizin sormayacağınızı biliyorum. Biz beceremedik, yürütemedik bu evliliği” cevabını verdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir