1. Anasayfa
  2. Magazin

65 yaşındaki Sharon Stone’dan bikinili poz

65 yaşındaki Sharon Stone’dan bikinili poz
0

‘Basic Instinct’ (Temel içgüdü) sinemasıyla şöhrete kavuşan Sharon Stone, 2001 yılında birinci defa tümörle savaşmıştı. Tümör, o yıllarda dünyaca ünlü yıldızın göğüs dokusunu sarmıştı. Ünlü oyuncu, tam düzgünleştiğini düşündüğünde beyin kanaması geçirmiş ve akabinde felç olmuştu.

Stone, yıllar sonra bir bağışıklık sistemi hastalığı yüzünden çocuk sahibi olamadığını, tam dokuz defa düşük yaptığını açıklamıştı.

YANLIŞ TEŞHİS KURBANI!

Instagram hesabından üç milyondan fazla takipçisine seslenen Stone, geçtiğimiz sene kasım ayında ise aldığı bir yanlış teşhisin kurbanı olduğunu itiraf etmişti. Bedenini bir sefer daha tümör saran oyuncu, “Büyük bir fibroid tümörünü çıkarmak için ameliyat olacağım” demişti.

İKİNCİ HEKİM SAYESİNDE ÖĞRENDİ

Daha evvel de yanlış teşhis aldığı için yaşadığı sancılı süreci paylaşan Sharon Stone, bu teşhis ve sonucunda uygulanan yanlış operasyondan sonra fecî ağrılar çekmeye devam edince, ikinci bir hekimden görüş aldığında gerçekte bedeninde büyüyen bir tümör olduğunu öğrendiğini anlatmıştı.

BİKİNİLİ POZU GÜNDEM OLDU

Güzelliğiyle yıllara meydan okuyan ünlü oyuncu Sharon Stone, geçen yıllara inat hoşluğunu birkez daha gözler önüne serdi.

65 yaşındaki Stone, konutun içinde bikiniyle verdiği pozunu “Yaza hazırım” notuyla Instagram sayfasından takipçileriyle paylaştı. Ünlü oyuncunun pozu toplumsal medyada gündem oldu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir