1. Anasayfa
  2. Magazin

‘Shakira, Tom Cruise’a kendisiyle flört etmeyi bırakması için yalvarıyor!’

‘Shakira, Tom Cruise’a kendisiyle flört etmeyi bırakması için yalvarıyor!’
0

Kolombiyalı müzikçi Shakira (46) ile emeklilik kararı alan İspanyol futbolcu Gerard Pique’nin (36) Milan ve Sasha ismini verdikleri iki çocuk sahibi oldukları 11 yıllık alakaları, geçtiğimiz sene haziran ayında Pique’nin ihaneti sebebiyle bitmişti.

Güzel müzikçi, ocak ayında ise İspanyolca olarak yayınlanan yeni bir müziğinde üretimci Bizarrap ile işbirliği yapmıştı. Ünlü isim, müziğinin kelamlarında eski sevgilisi Gerard Pique ve yeni kız arkadaşı Clara Chia Marti’ye (23) yaptığı göndermelerle çok konuşulmuştu.

FORMULA 1’DE BİR ORTAYA GELDİLER

Kolombiyalı müzikçi Shakira, evvelki haftalarda ise Miami’de düzenlenen Formula 1 yarışına katılmıştı. Shakira’nın ünlü aktör Tom Cruise ile yan yana gelmesi veiyi vakit geçirdikleri anların kameralara yansıması ise “Yeni bir aşk mı doğuyor?” sorusunu akıllara getirmişti. İkili, toplumsal medyada da çok konuşulmuş ve ünlü isimler birbirlerine ziyadesiyle yakıştırılmıştı.

SHAKIRA CEPHESİNDEN BİRİNCİ AÇIKLAMA

Hatta Cruise’a yakın bir kaynak, aktörün Shakira ile ilgilendiğini söylemiş olsa da; müzikçinin cephesinden değişik bir açıklama gelmişti.

Us Weekly’nin haberine nazaran; müzikçi aşk söylentilerini ‘komik’ bulmuş ve Miami’deki Formula 1 Grand Prix’sinde tanıştıklarında Tom ile ‘eğlenceli’ vakit geçirmelerine karşın; işleri daha ileri götürmeyi planlamamıştı.

Ünlü isme yakın bir kaynak; “Shakira, F1’de Tom’la olağanüstü vakit geçirdi ancak onunla aşk yaşamak üzere bir niyeti yok” demiş ve şöyle devam etmişti:

Tom nitekim çok düzgündü ve Shakira onun arkadaşlığından keyif aldı; ancak şu anda onunla ya da öteki biriyle aşk yaşamaya odaklanmış değil. Yapacak çok işi var ve şimdilik yalnızca çocuklarına ve mesleğine vakit ayırıyor.

“ESKİ EŞİYLE TANIŞTIĞINDA DA BU TÜRLÜ DAVRANIYORDU”

Ancak bu açıklamalara karşın Heat mecmuasına konuşan bir kaynak; Tom Cruise’un Shakira ile vakit geçirdikten sonra ‘büyülendiğini’ ve tıpkık eski eşi Katie Holmes ile birinci tanıştığı periyottaki üzere davrandığını söyledi.

“Shakira, Tom’u utandırmak ya da üzmek istemiyor” diyen kaynak, şöyle konuştu:

Shakira, Tom’a karşı bir çekim hissetmiyor, romantik fikirleri yok. Yalnızca arkadaşça davranıyordu. Tom’un onunla ilgilenmesi karşısında gururu okşandı, ancak bir ilgi istemiyor.

“RÜYA KADINIM”

İsmi paylaşılmayan kaynak, Cruise’un Shakira’ya ‘rüya kadınım’ dediğini; müzikçinin ise ‘kendisiyle flört etmeyi bırakması için aktöre yalvardığını’ da paylaştı.

İddialara nazaran; Shakira’nın bu iletisi, ‘kibar bir şekilde’ Tom Cruise’a (60) iletildi.

İlginizi Çekebilir
uzucu-bir-sey-SPAqhSnm.jpg

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir