1. Anasayfa
  2. Magazin

Ata Demirer: Yalnızken ne yapayım arabayı mı yiyeyim?

Ata Demirer: Yalnızken ne yapayım arabayı mı yiyeyim?
0

Yazları Bozcaada’da geçiren, sağlıklı beslenme ve yürüyüş yaparak verdiği kilolarla isminden kelam ettiren Cet Demirer, Sibel Arna’nın ‘Ne Olursan Ol, Rahat Ol’ isimli YouTube programına konuk oldu.

“BANA NE YERDEN, ARABADAN!”

51 yaşındaki başarılı oyuncu, “Bozcaada’da 20 sene evvel mülki olarak neyim varsa birebir formda devam ediyor. Emlak alan bir insan değilim. Biz dost alıyoruz, bize insan lazım. Bana ne yerden, otomobilden. Yalnızken ne yapayım arabayı mı yiyeyim?” dedi.

“KAÇ TANE DAHA YAZ YAŞAYACAĞIM?”

Son olarak ‘Bursa Bülbülü’ sineması ile sevenlerinin karşısına çıkan komedyen, “Benim en büyük bahtım ne istediğimi bilmek. Büyük şeylerden hoşlanmıyorum. Benim otomobilim bile yok, bir teknem var, bir de zeytinliğim. Benim hayatımı yaşamak için tercihlerime ‘tamam’ demek gerekiyor. ‘Hayatımda kaç tane daha yaz yaşayacağım?’ diyerek yazın turne yapmıyorum mesela. Bir tane Harbiye Açıkhava yapıyorum, yetiyor” tabirlerini kullandı.

22 KİLOYU NASIL VERDİĞİNİ ANLATTI

Ata Demirer, geçtiğimiz ocak ayında katıldığı programda, “22 kilo verdim. Öğle ve akşam yemeklerinde karbonhidrat yemedim. Direkt et, balık, protein yedim. Sabahları da 45 dakika yürüdüm. 4.5 ayda 22 kilo gitti, diyetisyenle de yapmadım” demişti.

Bir arkadaşım mide ameliyatı olmuştu ona ‘Ne yiyorsun’ dedim, ‘Ekmek yemiyorum’ dedi. ‘Ekmeği atacaksan niçin mide ameliyatı oldun?’ dedim. ‘Sabahları bir dilim ekmek yiyorum, bir daha yemiyorum’ dedi. Ben de denedim. Çok süratli kilo verdim. Hafta sonu alkol alıyorum yalnızca, onu da pazar günü önemli bir yürüyüşle dengeliyorum. Sabahları da kıyıda, Topkapı Sarayı’na hakikat yürüyorum. Bütün esnafı tanır hale geldim, sosyalleştim.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir