1. Ana Sayfa
  2. Gündem

Bakan Güler ve Yunan mevkidaşı Brüksel’de görüştü

Bakan Güler ve Yunan mevkidaşı Brüksel’de görüştü
0

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, NATO Savunma Bakanları Toplantısı’na katılmak üzere geldiği Belçika’nın başşehri Brüksel’de temaslarına devam ediyor. Bakan Güler, NATO Karargahında Yunanistan Savunma Bakanı Stefanis ile bir ortaya geldi.

Yapıcı ve olumlu bir havada geçen görüşmede, Güler ve Stefanis, Türkiye ve Yunanistan ortasında yeterli komşuluk alakaları ve dostluğa dayalı gündemin geliştirilmesi konusunda mutabık kaldı.

MİLLİ SAVUNMA BAKANI GÜLER, FRANSIZ SAVUNMA BAKANI LECORNU İLE GÖRÜŞTÜ

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Brüksel’deki NATO Karargahında Fransa Savunma Bakanı Sebastien Lecornu ile bir ortaya geldi.

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, NATO Savunma Bakanları Toplantısı’na katılmak üzere geldiği Belçika’nın başşehri Brüksel’de ikili görüşmelerini sürdürüyor. Bakan Güler, NATO Karargahında Fransa Savunma Bakanı Sebastien Lecornu ile bir ortaya geldi. İkili ve bölgesel savunma ve güvenlik ile NATO bahislerinde görüş alışverişinde bulunulan görüşmede, Bakan Lecornu yeni vazifesinden ötürü Bakan Güler’i tebrik ederek kendisine muvaffakiyet dileklerini iletti.

Yazar Hakkında

Yorum Yap