1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Ünlü oyuncunun 19 yaş küçük aşkıyla İtalya kaçamağı! Sokakta öpüşürken görüntülendiler

Ünlü oyuncunun 19 yaş küçük aşkıyla İtalya kaçamağı! Sokakta öpüşürken görüntülendiler
0

‘Gizemli Irmak’ ve ‘Milk’ sinemalarındaki rolleriyle iki defa Oscar mükafatı kazanan ABD’li direktör ve oyuncu Sean Penn (62), 2016 yılından beri aşk yaşadığı Leila George (31) ile Temmuz 2020’de dünyaevine girmişti. Birlikteliklerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ikili, Ekim 2021’de ise boşanma kararı almıştı.

George’un boşanma davası açmasıyla 2022’de sone eren evliliğin akabinde açıklama yapan Penn, münasebetlerinin bitmesinden kendini sorumlu tuttuğunu söylemişti.

“EVLİLİĞİMİZİ MAHVETTİM”

Nisan 2022’de Hollywood Authentic’e konuşan ünlü isim; eşini asla aldatmadığını söylemiş, lakin alkol ve depresyon üzere şeylerin evliliklerinin bitmesinde tesirli olduğunu itiraf ederek şu tabirleri kullanmıştı:

Çok aşık olduğum bir bayan var, Leila George. Evliliğimizi mahvettim. Teknik olarak bir yıl evli kaldık lakin alakamız boyunca çok ihmalkâr bir adamdım.

YENİ SEVGİLİSİYLE TATİLE GİTTİ

Sean Penn, geçtiğimiz ay ise kendisinden 19 yaş küçük meslektaşı Olga Korotyayeva (43) ile aşk yaşamaya başladı. İkili, evvelki gün İtalya kaçamaklarında objektiflere takıldı.

Rahat kıyafetler tercih eden ikili, İtalya sokaklarında öpüşürken ve el ele yürürken anbean kameralara yansıdı. Korotyayeva, bir orta kolunu sevgilisinin beline attı.

MADONNA İLE DÖRT YIL EVLİ KALDI

Öte yandan Sean Penn, 1985’te evlendiği pop müziğin kraliçesi Madonna’dan 1989’da boşanmıştı. 1996 ile 2020 yılları ortasında meslektaşı Robin Wright’la evli kalan Penn’in, bu birliktelikten ise Dylan Frances ve Hopper Jack isminde iki çocuğu bulunuyor.

CHARLIZE THERON’LA AŞK YAŞADI

Ünlü isim, bir periyot de Charlize Theron (46) ile yaşadığı aşkla gündemdeydi. Hoş oyuncu ile 2013 yılında sinema setinde tanışan Penn, bu müsabakayı “İlk görüşte aşk” olarak tanımlamıştı. Oyuncu çift, bir mühlet ilgilerini keyifli ve gözlerden uzak bir formda sürdürmüştü. Ortalarında 15 yaş fark olan ikili, 2015 yılında yollarını ayırma kararı almıştı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap