1. Anasayfa
  2. Magazin

Serdar Ortaç: Annem sarışınlardan uzak dur derdi

Serdar Ortaç: Annem sarışınlardan uzak dur derdi
0

2023 yazının en uzun soluklu konser maratonuna konut sahipliği yapan Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, Serdar Ortaç ile müzik ziyafetini sonuna kadar yaşadı.

Bu dönem Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde hayranlarıyla birinci kere bir ortaya gelmenin heyecanını yaşayan pop müziğinin yıldız ismi Serdar Ortaç, konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

”BU SENE TEKRAR BOL BOL KONSER YAPACAĞIZ”

Ortaç, ”Kuruçeşme konserlerine artık başlıyoruz. Geçen sene rekoru kırmıştım. Bu sene tekrar burada bol bol konser yapacağız. Çok sevdiğim bir yerdeyim. Konserlerimin bu kadar dolu olmasının sebebini beni sevmelerine bağlıyorum” kelamlarıyla teşekkürlerini iletti.

GEÇEN YIL KURUÇEŞME AÇIKHAVA’DA REKOR KIRDI

Geçtiğimiz yıl Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde 13 sefer sahne alarak rekora imza atan Ortaç, Boğaz’da müzikleriyle bir defa daha yankılandı. Bu sene Kuruçeşme Açıkhava’daki birinci konserine ‘Mesafe’ müziğiyle çıkan ünlü sanatçı en sevilen modülleriyle hayranlarına unutamayacakları bir konser yaşattı.

‘Ben Adam Olmam’, ‘Sana Değmez’, ‘Poşet’ üzere birçok hit müziğini seslendiren sanatçı, konser boyunca hayranlarını müzikleriyle hem eğlendirdi hem de orta ara yaptığı samimi sohbetiyle güldürdü.

OĞLUNU EN ÖNDEN İZLEDİ

Ünlü müzikçiyi dinlemeye gelenlerin ortasında annesi Nesrin Ortaç ve psikolog Aşkım Kapışmak’ta vardı. Oğlunu en ön sıradan izleyen anne Ortaç, konser boyunca müziklere eşlik etti.

”ANNEMİ DİNLEMEDİM”

Annesine takılmayı ihmal etmeyen sanatçı, ”Annem daima bana ‘Sarışın kızlardan uzak dur’ kaygısı. Fakat ben annemi dinlemedim. Bak sonra neler oldu?” kelamlarının akabinde ‘Karabiberim’ müziğini tüm esmerlere armağan etti.

SERDAR ORTAÇ ESTİ GEÇTİ!

Yüzlerce dinleyicisinin sesini müzikleriyle bir ortaya getiren Serdar Ortaç,Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde fırtına üzere esti.

Serdar Ortaç, ağır istek üzerine 4 Haziran tarihinde Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde sevenleriyle buluşacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir