1. Anasayfa
  2. Magazin

Özcan Deniz: Bazen birilerinin boğazını sıkmak isteriz

Özcan Deniz: Bazen birilerinin boğazını sıkmak isteriz
0

Özcan Deniz, 2018’de evlendiği ve oğlunun annesi Feyza Aktan ile olaylı bir biçimde boşanmıştı. Ayrılığın akabinde Aktan, şiddet gördüğü teziyle ünlü oyuncuya dava açmıştı. Şiddet davasından beraat eden Deniz, kısa bir müddet sonra modacı Samar Dadgar ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

SESSİZ SEDASIZ EVLENDİLER

20 Ocak’ta sürpriz bir formda nikah masasına oturan ikilinin, sessiz sedasız dünyaevine girdiği ise geçtiğimiz günlerde öğrenilmişti. Çift, balayı için Dubai’yi tercih etmişti.

“SENİ SEÇİYORUM”

Samar Dadgar, evlilik haberlerinin yayılmasının akabinde gelinlikli bir pozunu paylaşmış ve şu iletisi yazmıştı:

Seni seçiyorum… Ve tekrar, tekrar seni seçeceğim! Hiç duraksamadan, kuşku etmeden her kalp atışında… Seni seçmeye devam edeceğim! Ve yüzlerce dünyada yüzlerce hayat içinde, gerçekliğin her türlüsünde seni seçerdim. Seni bulurdum kocam.

“BU MÜZİKLER ORTAYA ÇIKIYOR”

Özcan Deniz, evvelki akşam Kıbrıs Lord’s Palace Hotel’de sahne aldı. Deniz, şık giysisi ile dikkat çekti. Eski ve yeni müziklerini okuyan sanatçı, bir orta efkarlanarak konuklarla sohbet etti. Deniz, “Hani bazen çok daralırız, birilerinin boğazını sıkmak isteriz. İşte müzikler bu vakitlerde devreye giriyor, o denli şeyler yaşadığımız için de bu müzikler ortaya çıkıyor” dedi.

“BUGÜN 2 YAŞINA GİRDİM”

19 Mayıs’ta 51 yaşına basan Deniz, sahnede doğum gününü kutladı. Sanatçı, “Bugün 2 yaşına girdim, 19 Mayıs üzere kıymetli bir gün benim doğum günüm. Çocukluğumdan bu yana doğum günü kutlayamadım, zira o gün bütün arkadaşlarım kutlamalara katılıyordu” dedi.

“ŞARKILARLA SİZİ DÜZGÜN EDECEĞİM”

Doğum günü kutlaması için ayrıyeten teşekkür eden sanatçı, “3 gün 3 gece pasta üfledim, herhalde 1 hafta boyunca doğum günümü kutlayacağım” dedi. 30 yıldır sevenlerine teşekkür eden Deniz, “Her birinize farklı ayrı teşekkür ederim, bu gece yaralarınıza tuz basarak, müziklerle sizi uygun edeceğim” dedi. 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir