1. Anasayfa
  2. Magazin

Succession’ın yıldızı Sarah Snook anne olduğunu duyurdu

Succession’ın yıldızı Sarah Snook anne olduğunu duyurdu
0

Altı yıllık arkadaşlıktan sonra sevgili olduğu ve 2021 yılında hayatını birleştirdiği Avustralyalı oyuncu ve komedyen Dave Lawson (44) ile keyifli bir evlilik sürdüren Avustralyalı oyuncu Sarah Snook, geçtiğimiz mart ayında gerçekleşen ‘Succession’ın son döneminin prömiyerinde gebe olduğunu açıklamıştı. Prömiyere siyah bir tulumla katılan yıldız oyuncunun barizleşen karnı dikkat çekmişti.

FİNAL KISMINI YENİ DOĞMUŞ KIZIYLA İZLEDİ

Snook, rol aldığı Succession’ın final kısmını izlerken çekilen bir fotoğraf karesiyle anne olduğunu müjdeledi. Final kısmını, kucağında yeni doğmuş kızıyla izleyen oyuncu böylelikle bebeğini dünyaya getirdiğini herkese ilan etmiş oldu.

”ŞİMDİ HAYATIM YİNE DEĞİŞTİ”

Succession’ın final kısmını, kucağında yeni doğmuş bebeğiyle birlikte izleyen oyuncu, 303 bin takipçisinin bulunduğu Instagram sayfasından yaptığı paylaşımına duygusal bir not düştü. Kelamlarına, ”Bu şovun benim için ne manaya geldiğini tabir etmek zor” diye başlayan oyuncu, çalışma arkadaşlarına duyduğu minneti de lisana getirerek şu satırlara yer verdi:

Gitmem gereken yerler, çalışmam gereken muazzam yetenekler… Her şeyin bittiğine dair kalbimi kırıyor. Lakin kalbim kırılabilmek için tüm anılarla, hoş vakitlerle, zorluklarla ve zaferlerle dolu olmalıydı. Bu beni minnettar kılıyor. Bir gösterinin bu çılgın macerasına katılmak için kutsanmış olmak, elbet doruğa çıkması güç bir meslek vurgusu olacak. Dönemden sonra herkesin sıkı çalışmasından çok gurur duyuyorum ve huzurluyum. Hepimiz çıtayı birbirimiz için yükseğe çıkardık, sonra onu aştık ve her kısımda başarılı olduk. Arkadaşlıklar, senaryolar, yerler, tek gömlekler, sabahın erken saatleri, son dakika değişiklikleri, tüm iniş ve çıkışlar. Hepsini özleyeceğim. Bu gösterinin insanları yetenekli bir küme ve onlarla birlikte çalıştığım için gurur duyuyorum, en çok özleyeceğim beşerler. Hayatımı değiştiren bir şeyin son döneminin son kısmını izledim. Ve artık hayatım tekrar değişti. Tüm sevgi ve dayanak için teşekkür ederiz.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir