1. Anasayfa
  2. Magazin

Selen Görgüzel’den Aslı Zen’e: 100 milyon TL verirse şarkı söylemeyi bırakırım!

Selen Görgüzel’den Aslı Zen’e: 100 milyon TL verirse şarkı söylemeyi bırakırım!
0

Selen Görgüzel, evvelki gün Akmerkez’de mağazaları dolaşırken görüntülendi. Gazetecileri görünce sohbet eden Görgüzel, “Yazı getirdim. Daha Bodrum’a gitmedim lakin inşallah gideceğim. Hoş çalışmalarımız var, ben çalışmaya devam ediyorum. O kadar yeterliyiz ki, yeni müziklerimiz da geliyor” dedi.

“O KADAR PARASI VAR MIYMIŞ?”

Geçtiğimiz haftalarda bir televizyon programında Aslı Zen’in “Selen müzik söylemesin. Parası neyse verelim” halindeki reaksiyonuna cevap veren Görgüzel, “Hadi muhattap olayım. Haydi yeniden iyi! O kadar parası var mıymış? Kimsenin o denli bir şeye parası yetmez. 75 yaşına kadar çalışmayı planlıyorum. O yaşıma kadar çalışmamı baz alırsak, biraz da indirim yaparsak 100 milyon TL verirse kelam bırakacağım. Varsa o kadar parası bırakayım, keyif çatayım” halinde konuştu.

“KENDİMDEN EMİNİM”

“Ben ondan hayatım boyunca hiç müzik istemedim” diyen Görgüzel, kelamlarına şöyle devam etti:

Ben nitekim âlâ bir ses sanatkarı olduğumu düşünüyorum. Şarkıyı hakikat söylüyorum. Oyunculuktan gelen diyaframımı ve sesimi yanlışsız kullanabiliyorum, eğitimim var. Bazen detone olabileceğiniz durumlar oluyor. Üç saate yakın performans sergileyip detone olmayan Beyonce olabilir. Onların da teknikleri var, grupları var manyak üzere işler yapıyorlar. İleride bütçemi kuvvetlendirebildiğim vakit bu fark ortaya çıkacak. Bunlar işin fıtratında olan şeyler. Ben çok ciddiye almıyorum ve kendimden eminim.

“HADDİMİ BİLEN BİR İNSANIM”

Gazetecilerin “Sesinize güveniyorsunuz ancak kitlenize de güveniyor musunuz? Açık hava konserleri yapmak ister misiniz?” sorusuna da yanıt veren Görgüzel, “Ben haddimi bilen bir beşerim, konser için de çok erken. Bir konser alanını doldurmam için çok erken. Bu teklif bana gelse de kabul etmem. Ancak bunun da vakti var ve olacak. Pek hoş çıktığım sahnelerde talep görüyorum” tabirlerini kullandı.

“URLA’DA İNEK SAĞMAYA DEVAM ETSİN”

Görgüzel, röportaj bitimi basın mensuplarına dönüp, Aslı Zen için “Urla’da inek sağmaya devam etsin” açıklamasını yaptı.?

NE OLMUŞTU?

Bir davette ‘2. Sayfa’ mikrofonlarına konuşan Aslı Zen, “Sinirlerim bozuluyor. Kurban olayım neyse parası verelim söylemesin bu kızcağız. Söylemesin! Çok hoş bir kızcağız, giyiniyor, süsleniyor, kendi sesine nazaran müzikler söylesin. Olacak iş mi? Trilyon verse de ona müzik vermeyeceğim” demişti.

“HER PÜSKÜLLÜ BİR ŞEY GİYEN MÜZİK SÖYLEMESİN”

Hamdi Bey’in eki eşi Canan Hoşgör çok yakın arkadaşım. Ondan ötürü biliyorum Hamdi Beyefendi tarafında neler olduğunu. ‘Aa müzik söylüyormuş bu kızcağız’ diye denetim ettim. Abi herkes müzik söylemesin ya. Söyletmeyin kardeşim! Her o denli püskülü bir şey giyen müzik söylemesin. Söylediğin müzik da Kayahan’ın modülü, bazen ben cüret edemiyorum. Müzisyen bayanım, sesime sonuna kadar güvenirim bazen ben yürek edemiyorum. Haksızlık ya!

“SÖYLEME GÜZELİM BENİM”

Selen Görgüzel’in gündeme gelmek istediğini vurgulayan Aslı Zen, “Zaten biz bunu konuşalım diye söylemiştir herhalde. Bir aklıselim bunu söyler mi, söylemez. Söyleme güzelim benim. Neydi Selen Görgüzel mi? Güzelim, canımın içi söyleme kurbam olduğum. Yol yakından dön bu yoldan” tabirlerini kullanmıştı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir