1. Anasayfa
  2. Magazin

Demet Özdemir ile boşanan Oğuzhan Koç gecelerde!

Demet Özdemir ile boşanan Oğuzhan Koç gecelerde!
0

28 Ağustos 2022 tarihinde dünyaevine giren Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, toplumsal medyada aşk pozları verirken sürpriz biçimde ayrılık kararı aldı.

”SÜRECİ EN HASSAS BİÇİMDE YÜRÜTMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ”

Özdemir ve Koç, kısa vadeli evliliklerini sonlandırma kararı aldıklarını şu sözlerle duyurdu:

Evliliğimizi bir müddettir yürütemeyip, boşanma kararı aldığımız doğrudur. Karşılıklı hürmet ve anlayış çerçevesinde aldığımız bu kararın, ailelerimizi ve büyüklerimizi de etkileyeceğini biliyor, onları üzmeden, yıpratmadan bu süreci en hassas halde yürütmek için elimizden geleni yapıyoruz.

TEK CELSEDE BİTTİ

Ünlü çift, 8 Mayıs’ta mutabakatlı olarak tek celsede boşandı. Eski eşler, Büyükada’da avukatları ile birlikte katıldıkları davada birbirinden hiçbir şey talep etmedi.

“BU KADAR GÜRÜLTÜYE GEREK YOK”

10 dakika süren duruşma sonrası adliyeden farklı başka çıkış yapan ikliliden Koç, “Gereken açıklamaları yapmıştık, siz de gereken şeyleri biliyorsunuz. Hepinize teşekkür ederim” dedi.

Oğuzhan’dan beş dakika sonra çıkan Özdemir ise “Arkadaşlar teşekkür ederim, bir açıklama yapmayacağım. Bu kadar gürültüye gerek yok” formunda konuştu.

“KOLAY GELSİN, FARK ETMEDİM”

Merak konusu olan ayrılık nedenine dair sessizliğe bürünen ikiliden Oğuzhan Koç, evvelki gece Kuruçeşme’de bir yere girerken görüntülendi.

Gazetecileri fark etmeden aracından inip yere yürüyen müzikçi, muhabirlerin kendisine seslenmesine dönerek, “Kolay gelsin, fark etmedim” diye gülerek, şaşkınlığını lisana getirdi ve içeriye yöneldi.?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir