1. Anasayfa
  2. Magazin

Fırat Çelik gizemli kız arkadaşıyla gecelerde!

Fırat Çelik gizemli kız arkadaşıyla gecelerde!
0

Karantina devrinde dansçı yeğeni Ozi ile birlikte çektiği kliplerdeki dans performansıyla farklı bir tarafını ortaya koyan, yeni projesi için Fransa’dan temelli Türkiye’ye dönüş yapan Fırat Çelik, Arnavutköy’de basın mensuplarının sorularını yanıtlamıştı.

“DANS PAYLAŞIMLARINA BAŞLAYACAĞIM”

Çelik, “Tiyatro oyunumda gecikme yaşandı ancak yakın vakitte netleşecek. Onun haricinde sürpriz projeler de olacak, netleştiğinde sizlerle paylaşırım. Toplumsal medyada yakın vakitte dans paylaşımlarıma başlayacağım. Artık Türkiye’deyim” demişti.

“NEYİMİ ÇEKECEKSİN?”

Çelik, geçtiğimiz yıl ise Nişantaşı’nda objektiflere takılmıştı. Bir arkadaşı ile yürüyen Çelik, gazetecilerin fotoğraf ricası üzerine sert bir çıkış yapıp; “Neyimi çekeceksin? Şu halde beni neden çekiyorsun?” diyerek kıyafetlerini göstermişti.

Arkadaşı ile yürümeye devam eden oyuncu, akabinde; “Kafede oturacağız. Ne yaparsan yap” tabirlerini kullanmıştı. 42 yaşındaki Fırat Çelik, bu anlamsız sonunu gören insanlara “Bu nasıl ünlü?” dedirtmişti.

FLAŞLARIN PATLAMASI İLE KAÇTILAR

Fırat Çelik, geçtiğimiz gece Bebek’te görüntülendi. Yanında kız arkadaşı ile yer kapısında duran Çelik, flaşların patlaması ile neye uğradığını şaşırdı.

YÜZÜNÜ GİZLEDİ

Kız arkadaşı panik halde Çelik’ten uzaklaşırken, basın mensuplarının kendisini çekmemesi için yüzünü gizledi. Akabinde 20 metre arada mesajlaşan çift, sonra tekrar yan yana geldi.

?

Bebek’te çiçekçilerin çiçek uzatmasına gülümseyerek karşılık veren Çelik, akabinde gizemli kız arkadaşı ile yere geri girdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir