1. Anasayfa
  2. Magazin

Teoman’ın çapkınlık turu! Esmer güzelle sarmaş dolaş görüntülendi

Teoman’ın çapkınlık turu! Esmer güzelle sarmaş dolaş görüntülendi
0

Geçtiğimiz aylarda Bebek’te görüntülenen Teoman, meslek planıyla ilgili konuşmuş ve “Genelde boş boş dolaşıyorum. Eskisi üzere çalışkan değilim. Orta ara konser veriyorum yalnızca. Artık ben kendime bir tembellik mesleği yapmayı planladım. Çok fazla çalışmak istemiyorum ve kendimi yarı emekli sayıyorum. Gündelik hayatımda da pek bir şey yaptığım yok. Spor yapıyorum, erken yatıp erken kalkıyorum” demişti.

“ÇOK TEKLİF GELİYOR LAKİN KABUL ETMİYORUM”

Bir markanın reklam yüzü olan ünlü isim, “Çok teklif geliyor fakat kabul etmiyorum. O reklamı beğendiğim için kabul ettim. Reklam tekliflerine parasına nazaran bakmıyorum. Bana uyar mı diye bakıyorum” diye konuşmuştu.

“KEŞKE O KADAR PARA KAZANSAYDIM”

Firmadan 17 milyon TL aldığı tezlerine ise müzikçi, “Keşke o kadar para kazansaydım. Açıkçası ben o kadar büyük bir isim değilim, o yüzden o parayı bana kimse vermez. Haklılar da…” demişti.

“BENİM EMEKLİLİK İŞİ DEVAM EDİYOR”

Geçtiğimiz aylarda Cihangir’de görüntülenen Teoman, “Ufak ufak konserler yapıyoruz. Benim emeklilik işi devam ediyor. Ben bu türlü çok memnunum. Kendime ayıracak çok vaktim var. Ufak ufak müzikler da yazıyorum doğal ki. Boş vakitlerimi da mahallede, buralarda gezerek ve arkadaşlarım ile vakit geçiriyorum” diye konuşmuştu.

FLAŞLAR PAYLAŞINCA ŞOKE OLDU!

55 yaşındaki müzikçi Teoman, evvelki gece Etiler’de çapkınlık tipindeydi. Bir yerin önünde aracından inen müzisyen, kendisini bekleyen esmer hoşa sarıldığı anda patlayan flaşlar karşısında şoke oldu.

SARMAŞ DOLAŞ EĞLENDİLER

Teoman kendisini görüntüleyen gazetecilere, ”Niye çekiyorsunuz?” diye laf atarken, kız arkadaşı ise hiçbir şey olmamış üzere Teoman’a sarılarak kahkaha attı.

Gazetecilerin, yanındaki kız arkadaşını sorması üzerine sessiz kalıp yere giren müzikçi, geç saatlere kadar yerde sarmaş dolaş esmer güzelle eğlendi.

ARKA KAPIDAN ÇIKTILAR

Teoman yere ise ”Ooo papatya” diyerek girdi. Gecenin geç saatlerinde ise ikili, yeri art kapıdan terk etti.

İlginizi Çekebilir
eglenceli-kareler-GM2gKmOQ.jpg

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir