1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Ekranda dün gece ‘Dönence’ rüzgarı esti

Ekranda dün gece ‘Dönence’ rüzgarı esti
0

Dönence, üçüncü kısmı ile 20+ABC1 kategorisinde 2.86 reyting ve yüzde 10,48 izlenme hissesi ile, AB kategorisinde 2.73 reyting ve yüzde 10,92 izlenme hissesi ile, Total kategoride ise 2.78 reyting ve yüzde 10,56 izlenme hissesi ile günün en çok izlenen dizisi oldu.

Başrollerinde Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu’nun yer aldığı dizinin his dolu sahnelerin öne çıktığı üçüncü kısmı toplumsal medyada da epeyce konuşuldu.

DÖNENCE SON KISIM…

Miro’nun Özgür’den özür dilediği, Gece ve Özgür’ün yakınlaştığı, Özgür’ün ise kıssasını Gece’ye anlattığı o sahneler toplumsal medyada kullanıcılardan övgü dolu yorumlar aldı.

SÜMEYYE AYDOĞAN SESİYLE DE BÜYÜLEDİ

Dönence’nin ekrana gelen üçüncü kısmında izleyiciyi bir de sürpriz bekliyordu. Hoşluğunun yanı sıra oyunculuk performansı ile de son periyodun yükselen yıldızları ortasında yerini alan Sümeyye Aydoğan, bu sefer de sesi ile konuşuldu. Dönence için mikrofon karşısına geçip ‘Bana Bak’ isimli parçayı seslendiren ünlü oyuncu, herkesi bir kere daha mest etmeyi başardı.

Başrollerinde Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu’nun yer aldığı Dönence’de; Emre Kınay, Atakan Hoşgören, Didem İnselel, Ogün Kaptanoğlu, Dava Hilal Çiftçi, Tabiat Karakaş, Nazlı Çetin, Berfin Ant, Şebnem Doğruer, Mesut Yılmaz, Edanur Gülbudak, Muammer Tali, Umut Kaya üzere başarılı isimler yer alıyor.

Dönence dizisi, yeni kısmı ile 25 Temmuz Salı günü saat 20.00’de Kanal D’de.

Yazar Hakkında

Yorum Yap