1. Anasayfa
  2. Magazin

‘Rafet sevgilisiyle gelmiş! Kıskanmıyorum’

‘Rafet sevgilisiyle gelmiş! Kıskanmıyorum’
0

Altın Marka Ödül Merasimi, evvelki gün Ruffles Otel’de gerçekleşti. Rafel El Roman’ın sahne aldığı geceye, ünlü müzikçiyle evliliği 20 yıl evvel biten Tuğba Altıntop da katıldı.

“ÇOCUKLARI OLAN EBEVEYLER DÜZGÜN GEÇİNMEK ZORUNDA”

Tuğba Altıntop’un “Rafet Beyefendi ile birlikte vakit geçiriyoruz. Beni hiç yalnız bırakmıyor” açıklaması hakkında konuşan sanatçı, “Öyle olmalı aslında. Bence çocukları olan bütün ebeveynler güzel geçinmek zorunda. Şayet annelerine ve babalarına karşıt davranırsanız çocuklarınızı üzersiniz. Şayet çocukları memnun etmek istiyorsanız hürmet dolu olmanız gerekir” dedi.

“KIZ ARKADAŞIM YOK”

Geceye sevgilisiyle katıldığına dair argümanlar hakkında Rafet El Roman, “Hayır, ben tek başıma geldim. Kız arkadaşım yok” sözlerini kullandı.

“BELKİ DE EVLENİRLER”

Tuğba Altıntop, “Bu akşam siyahların içinde geldim. Ben çok etkinliklere katılmıyordum, bu pek hoş oldu benim için” halinde konuştu.

Rafet El Roman’ın merasimde olması hakkında ise Altıntop, “Biz geçenlerde bir ay boyunca Almanya’da beraberdik ancak uzun vakitten beri konserini izlememiştim. Tekrardan izlemek düzgün olacak. Kız arkadaşıyla gelmiş sanırım kendisi, onlar başka gidecekler. Kıskanmıyorum bu durumu da, o memnun olsun istiyorum. Tanımıyorum gerçi yalnızca ismini biliyorum. Bilemiyorum ne olacak tahminen de evlenirler. Kıymetli olan onun memnunluğu bence” açıklamasını yaptı.

“ŞU AN YALNIZIM”

Basın mensuplarının “Sizin aşk hayatınız nasıl?” sorusunu yönelttiği Altıntop, “Ben şu an yalnızım. Bu türlü hoş şimdilik. Allah büyüktür” cevabını vererek kahkaha attı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir