1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Ata Demirer, Kühelyan’ıyla tatilde! Koyda balık keşfine çıktı

Ata Demirer, Kühelyan’ıyla tatilde! Koyda balık keşfine çıktı
0

Verdiği kilolarla çok konuşulan Cet Demirer, geçtiğimiz haftalarda konuk olduğunu programda, “22 kilo verdim. Öğle ve akşam yemeklerinde karbonhidrat yemedim. Direkt et, balık, protein yedim. Sabahları da 45 dakika yürüdüm. 4.5 ayda 22 kilo gitti, diyetisyenle de yapmadım” demişti:

Bir arkadaşım mide ameliyatı olmuştu ona ‘Ne yiyorsun’ dedim, ‘Ekmek yemiyorum’ dedi. ‘Ekmeği atacaksan niçin mide ameliyatı oldun?’ dedim. ‘Sabahları bir dilim ekmek yiyorum, bir daha yemiyorum’ dedi. Ben de denedim. Çok süratli kilo verdim. Hafta sonu alkol alıyorum yalnızca, onu da pazar günü önemli bir yürüyüşle dengeliyorum. Sabahları da kıyıda, Topkapı Sarayı’na hakikat yürüyorum. Bütün esnafı tanır hale geldim, sosyalleştim.

Çanakkale aşığı olan Cet Demirer, günlerin birçoklarını burada geçiriyor. Denize olan merakıyla da bilinen ünlü oyuncu, sık sık paylaşımda bulunuyor.

YALNIZ BAŞINA DENİZİ İZLEDİ

Tekne dönemini babası Orhan Demirer’le açan Cet Demirer, evvelki gün Bodrum açıklarına demirlediği Küheylan isimli teknesinde görüntülendi. Erken saatte uyanan oyuncu, kahvaltı sonrası yalnız başına denizi izledi.

BİR SAAT DENİZDE KALDI

Babasıyla teknenin uç kısmına geçen Cet Demirer, balık tutmak için kullanılan zıpkın, snorkel üzere aletlerini çıkartıp bakım yaptı. Uzun süren bakım sonrası şnorkel’ini takıp kendisini sulara bırakan Demirer, bir saat denizde kaldı.

BALIK OLAN ALANLARI BELİRLEDİ

Koyu uzunluktan boya yüzerek gezen oyuncu, balık olan alanları belirledi. Tekneye geri dönüp babasına bilgi veren oyuncu, balıkların ağırlaştığı bölgeleri eliyle işaret ederek gösterdi.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap