1. Anasayfa
  2. Magazin

Hera Aslan: Ne dersem o, evde de benim sözüm geçer!

Hera Aslan: Ne dersem o, evde de benim sözüm geçer!
0

Geçtiğimiz haftalarda Ankara’da sevgilisi Hera Aslan ile sahne öncesi kameralar karşısına geçen Ozan Doğulu (51), “Ankara bizim için çok özel, bilhassa benim için çok özel. İkinci memleketim üzere. Annem ve babam burada evlendi, öykümüz çok yani. Çok çalıştığım bir yer, yıllarım geçti” demişti.

Hera ise “Ayağımızın değdiği yer uğurludur. Ozan’ın gücü çok hoş, takımımız çok düzgün. İnsanlara gücümüzü geçireceğimize inanıyoruz, hoş bir açılış olacak” formunda konuşmuştu.

“YETERİNCE ÇOCUĞUMUZ VAR”

Gaztecilerin sorularını yanıtlayan çiftten, eski eşinden üç kız çocuğu olan DJ; “Dördüncü kere baba olmak ister misiniz?” sorusuna “Yeterince çocuğumuz var” karşılığını vermişti. Bu sırada Hera Aslan, “Ozan’a benzeyen bir erkek çocuğum olacaksa natürel, fakat şu an için düşünmüyorum” demişti.

Ozan Doğulu, “Ben erkek çocuk hiç düşünmüyorum. Üç kızım olsun istedim, Allah da bana gönlümün istediğini verdi” sözlerini kullanmıştı.

“ARABESKİN YENİ KRALİÇESİ BENİM”

Hera Aslan, son olarak geçtiğimiz akşam Ataşehir’de bulunan bir yerde sahne aldı. Çetin Altay ve Aydan Şener de müzikçiyi izlemeye gelenler ortasındaydı.

Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Aslan “Arabesk konseptim sevildi. Rezervasyonlar geçen haftadan itibaren tükendi. Bu konseptten devam edeceğim. Artık arabeskin yeni kraliçesi benim” diye konuştu.

“YUVAYI DİŞİ KUŞ YAPAR”

Muhabirlerin, Ozan Doğulu’nun “Yeterince çocuğumuz var” açıklamasının sorulması üzerine dikkat çeken bir yanıt veren müzikçi, şöyle konuştu:

Yuvayı dişi kuş yapar. Ben 4 tane erkek çocuk istiyorum. Ben ne dersem o. Konutta de benim kelamım geçer.

“DEFALARCA İZLEMİŞTİM”

“Yeni konseptinizde Ozan Beyefendi ile bir arada bir proje olur mu?” sorusunu da yanıtlayan Aslan, “Olabilir. Yıllar evvel İbrahim Tatlıses ile Sevgililer Günü programı yapmışlar. Tekraren izlemiştim. Çok isterim benimle bu türlü bir konsept yapmasını. Haftaya izlemeye gelecek beni. Tahminen sürpriz bir şey yaparız beraber” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir