1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Umut Evirgen yeni sevgilisiyle görüntülendi!

Umut Evirgen yeni sevgilisiyle görüntülendi!
0

Daha evvel Tuba Büyüküstün ve Melisa Şenolsun üzere ünlü isimlerle aşk yaşayan Umut Evirgen, son olarak Serenay Sarıkaya ile birlikteydi. Çift, geçtiğimiz sene yollarını ayırmış, uzun müddet birlikte imaj vermeyen ikiliden Sarıkaya’nın yakın etrafına; “Yorulduk, yürütemedik” dediği öğrenilmişti.

Ayrılığın akabinde Umut Evirgen’in ismi, oyuncu Farah Zeynep Abdullah ile aşk dedikodularına karışmıştı. İkilinin Emirgan’da bilinen bir yerde buluştuğu haberleri gündem olurken; Abdullah ve Evirgen ne olduysa bu haberlerin akşamında birbirini takipten çıkmıştı.

“YAKIN ARKADAŞIZ”

Ünlü isimler, sonrasında Evirgen’in Emirgan’daki yerinde sabah saatlerine kadar eğlenmişti. Farah Zeynep Abdullah’ı yerden arkadaşının aracı ile kendi meskenine gönderen işletmeci, kendi aracı ile arttan gitmişti.

Umut Evirgen’in arkadaşı, oyuncuyu Evirgen’in konutuna götürüp gazetecileri fark edince; ileri yanlışsız sürmeye devam etmişti. Akabinde konuta giren Farah Zeynep Abdullah ve Umut Evirgen çifti, “Yakın arkadaşız!” açıklamasını yapmıştı.

“YOK O DENLİ BİR ŞEY”

Umut Evirgen’in, Farah Zeynep Abdullah’ın akabinde Ayça Ayşin Turan ile aşk yaşadığı tez edilmiş; fakat hoş oyuncu bu söylentileri yalanlayarak, “Yok o denli bir şey. Hakikaten hayatımda kimse yok. Olsa saklayacağım bir durum da yok” diye konuşmuştu.

DEMET ÖZDEMİR’İ YAKIN TAKİBE ALDI

Evirgen, geçtiğimiz günlerde ise Oğuzhan Koç’tan boşanan Demet Özdemir’i takibe almıştı. Özdemir de Evirgen’e karşı bir atak yapmış ve takibe geri dönmüştü.

GEÇ SAATLERE KADAR EĞLENDİLER

Özel hayatı ile sık sık gündeme gelen işletmeci Umut Evirgen, son olarak evvelki gece arkadaşı Ali Gürsoy ile Asmalımescit’te bir yerde gecenin geç saatlerine dek eğlendi.

Mekan kapısında yeni sevgilisi ile beliren Evirgen, patlayan flaşlardan neye uğradığını şaşırdı. İmaj vermek istemeyen yeni sevgili Alara, yüzünü göstermemek için Umut Evirgen’in ardına saklandı ve kameraları göstererek; “Umut bizi çekiyorlar” dedi.

“KIZ ARKADAŞIM RAHATSIZ OLUYOR”

Ünlü işletmeci, “Arkadaşlar bu kadar kâfi, kız arkadaşım rahatsız oluyor. Rica etsem artık çekmeseniz?” diyerek kibarca ricada bulundu.

Umut Evirgen ve yeni sevgilisinin birlikte eğlendikleri Ali Gürsoy ise sevgilisi Gonca Ünsal ile objektiflere poz verdi.

Yazar Hakkında

Yorum Yap