1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Ece Seçkin: Vücudunun fotoğraflarını gönderenler bile oldu!

Ece Seçkin: Vücudunun fotoğraflarını gönderenler bile oldu!
0

Ece Seçkin, evvelki gün Maslak Uniq Hall’de sahne aldı. Sahne öncesi sorulara karşılık veren müzikçi, “Beyazlar içindeyim. Uzun vakit sonra birinci büyük İstanbul konserimiz. Uzun uzun provalar yaptık” dedi.

Bir uğuru olup olmadığı sorulan Seçkin, “Sahne günleri uğurum doğal ki var. Açıklayamam, çok tuhaf. Okuyorum kendimi, bir de kesinlikle annemi imajlı arayıp konuşurum” açıklamasını yaptı.

“GEÇEN YAZ YALNIZCA BİR AKŞAM YEMEĞİNE ÇIKABİLDİK”

Yazın pek tatil yapamayacağını belirten müzikçi, “Yaz tatilimizi uzun vakittir tıpkı lokasyonda yapıyoruz. Bu yaz zannetmiyorum uzun bir tatilimiz olsun. Geçen sene temmuz ayında yalnızca bir akşam yemeğe çıkabildik. Onda da Davet (Terlemez) geç gelmişti, çok üzülmüştüm. Bu sene de o denli olacak üzere gözüküyor lakin biz bu tempoyu seviyoruz. Bundan şikayetçi değiliz, hasret olunca da hoş oluyor” tabirlerini kullandı.

“HASTALIĞIM BİRAZ DAHA İYİ”

Uzun vakittir İdiyopatik Alerji hastalığıyla çaba eden Ece Seçkin, “Sosyal medyadan bana çok yazıyorlar. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum, hepsine karşılık vermeye çalışıyorum. Bedeninin fotoğraflarını gönderenler bile oldu. Benim hastalığım şu an biraz daha güzel durumda. Çok yeterliyim yani şu an. Gerçek hekim, gerçek tedavi ve gerçek teşhis çok önemli” açıklamasını yaptı.

“BENİM ÜZERE MİNİK BİR KZIM OLSUN”

2021 yılında pilot Davet Terlemez ile dünyaevine giren ünlü isim, “Anne olmak istiyor musunuz?” sorusuna, “Bakın birinci kez söyleyeceğim şu an, hiç yoktu aslında aklımda. Düşünmeye başladım sanırım. Annem izlerse çok kızıcak zira acayip torun sahibi olmayı istiyor. Evvelce ‘hayır’ diyordum lakin tahminen de o başa girdim sayılır. Bir tane küçük, kendim üzere ufak tefek bir kızım olursa artık istiyorum” karşılığını verdi.

Yazar Hakkında

Yorum Yap