1. Anasayfa
  2. Magazin

Sharon Stone’den üzen itiraf: Felç geçirdim diye Hollywood 20 yıldır bana sırt çeviriyor

Sharon Stone’den üzen itiraf: Felç geçirdim diye Hollywood 20 yıldır bana sırt çeviriyor
0

‘Basic Instinct’ (Temel içgüdü) sinemasıyla şöhrete kavuşan Sharon Stone, 2001 yılında birinci kere tümörle savaşmıştı. Tümör, o yıllarda dünyaca ünlü yıldızın göğüs dokusunu sarmıştı. Ünlü oyuncu, tam güzelleştiğini düşündüğünde beyin kanaması geçirmiş ve akabinde felç olmuştu.

Stone, yıllar sonra bir bağışıklık sistemi hastalığı yüzünden çocuk sahibi olamadığını, tam dokuz defa düşük yaptığını açıklamıştı.

YANLIŞ TEŞHİS KURBANI!

Instagram hesabından üç milyondan fazla takipçisine seslenen Stone, geçtiğimiz sene kasım ayında ise aldığı bir yanlış teşhisin kurbanı olduğunu itiraf etmişti. Bedenini bir defa daha tümör saran oyuncu, “Büyük bir fibroid tümörünü çıkarmak için ameliyat olacağım” demişti.

İKİNCİ HEKİM SAYESİNDE ÖĞRENDİ

Daha evvel de yanlış teşhis aldığı için yaşadığı sancılı süreci paylaşan Sharon Stone, bu teşhis ve sonucunda uygulanan yanlış operasyondan sonra dehşetli ağrılar çekmeye devam edince, ikinci bir hekimden görüş aldığında gerçekte bedeninde büyüyen bir tümör olduğunu öğrendiğini anlatmıştı.

BEYAZPERDEDEN UZAK KALDI

65 yaşındaki ABD’li oyuncu Sharon Stone, dokuz gün süren bir beyin kanaması geçirdikten sonra 2001’de hastaneye kaldırılmıştı. Sıhhat korkusu, onu beyazperdeden iki yıl uzak kalmaya zorladı. Lakin bu iki yıllık kısa mühlet, çok daha uzun, istenmeyen bir ortaya dönüştü.

“O VAKİTTEN BERİ İŞİM OLMADI”

The Hollywood Reporter’ın Raising Our Voices etkinliğinde konuşan Sharon Stone, “Yedi yıldır düzgünüm lakin o vakitten beri işim olmadı” dedi.

“BU OLAYI HİÇ KİMSEYE SÖYLEMEK İSTEMEDİM”

Sharon Stone, “Bu olay birinci gerçekleştiği vakit hiç kimseye söylemek istemedim zira sizinle ilgili bir şey aykırı giderse dışarıda kalacağınızı bilirsiniz. Bende bir şeyler aksi gitti ve 20 yıldır yokum” sözlerini kullandı. Ünlü oyuncu, daha sonra “İş almadım. Hayatımın bir noktasında çok büyük bir sinema yıldızıydım” halinde konuştu.

“EN BEĞENİLEN SİNEMA YILDIZIYDIM”

“En beğenilen sinema yıldızıydım. Güya sırf Prenses Diana ile ben o kadar ünlüydük ve o öldü, bense felç geçirdim. İkimiz de unutulduk” diyen Sharon Stone, “Siz de benim üzere işinizde en art sıralara düştüğünüzü görürseniz kendinizi en baştan bulmanız gerekir” formunda konuştu.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir