1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Bülent Şakrak ile Erkan Kolçak Köstendil karavan tatiline çıktı

Bülent Şakrak ile Erkan Kolçak Köstendil karavan tatiline çıktı
0

‘Tamirhane’ sinemasının senaristi, direktörü ve tıpkı vakitte oyuncuları olan Bülent Şakrak ve Erkan Kolçak Köstendil, çocukları Ali ve Marsel ile tatile çıktı. 

”DÖRT HERİF ÇIKTIK BİR YOLA”

İkiliden Şakrak, karavan tatilinden karelerini toplumsal medya hesabından takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmedi.

Instagram hesabında 967 bin takipçisi bulunan Bülent Şakrak, tatil pozlarına ”Dört herif çıktık bir yola. Oğlum Ali, yeğenim Marsel” notunu düştü. Erkan Kolçak Köstendil’in eşi Cansu Tosun, Bülent Şakrak’ın paylaşımına kalp emojisiyle yorumda bulundu.

Erkan Kolçak Köstendil ile Cansu Tosun, 2018 yılında Antalya Adrasan Olimpos’ta düzenlenen şenlik konseptindeki düğün merasimi ile evlenmişti. Oyuncu çift, 2020 yılının Temmuz ayında da oğulları Marsel’i kucaklarına almışlardı.

Bülent Şakrak ile Ceyda Düvenci de dizi setinde tanışmış, çift 2015 yılında nikah masasına oturmuştu. Magazin dünyasının örnek çiftlerinden olan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak’ın memnunluğu oğulları Okan Ali’nin doğumuyla daha da artmıştı. Magazin dünyasının örnek çiftlerinden biri olarak gösterilen Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak’ın evlendikten iki yıl sonra da oğulları Okan Ali dünyaya gelmişti.

BOŞANACAKLARI ARGÜMAN EDİLDİ!

Bülent Şakrak ile Ceyda Düvenci’nin evliliğinde kara bulutlar dolaştığı ve çiftin boşanacağı sav edilmişti. Oyuncu çiftin uzun vakittir birlikte görüntülenmemesi, toplumsal medyada fotoğraf paylaşmaması ikilinin boşanacağı dedikodularını alevlendirmişti.

BÜLENT ‘KRİZ YOK’ DEMİŞTİ

Çok geçmeden Bülent Şakrak, eşi Ceyda Düvenci ve çocukları Okan Ali’yle sarıldıkları kareyi yayınlayarak, savları yalanlamıştı.

KAFA KARIŞTIRAN PAYLAŞIMLAR

Ayrılık haberleri karşısında sessizliğini koruyan Ceyda Düvenci, geçtiğimiz aylarda Instagram sayfasında peş peşe yaptığı paylaşımlarla başları karıştırmıştı.

Düvenci, evvel “Bazı şeylere senin müdahale etmen gerekmez. O denli bir vakit gelir ki, bütün taşlar yerine oturur sen kılını bile kıpırdatmadan her şey yerini bulur, bizatihi olur. Her şeyin ve herkesin vakti var, bunu bilir bunu söylerim. Vakti var” bildirisini paylaşmıştı. Sonra da kedisi ve köpeğiyle yer aldığı fotoğrafı paylaşarak taşındığını duyurmuştu.

Ceyda Düvenci’nin paylaşımları ayrılık argümanlarını bir defa daha alevlendirmişti. Takipçileri ünlü oyuncuya evliliğinde sorun olup olmadığını sormuştu. Haberlerin akabinde Bülent Şakrak da Instagram sayfasında nakliye araçlarının fotoğrafını paylaşmıştı.

“BUNU DA BECERDİK SEVGİLİ”

Birkaç saat sonra Ceyda Düvenci de eşi ve oğlu ile yer aldığı kareyi “Bunu da becerdik sevgili… Aferin bize… Yorulduk lakin değdi be… #evimizdeyenihayat” notu ile Instagram sayfasında paylaşmıştı.

VİDEO YAYINLADI

Dedikoduların akabinde geçtiğimiz haftalarda sessizliğini bozan Ceyda Düvenci, toplumsal medya hesabından yayımladığı bir görüntü ile ayrılık savlarını kesin bir lisanla yalanlamıştı.

Düvenci, “Artık sessiz kalmamak gerektiğini fark ettim. Bugün yeniden saçma sapan haberler çıkmış… O kadar güç vakitlerden geçiyoruz ki, bu türlü şeylere yanıt vermemek gerektiğini düşünen bir taraftaydım. Yaşadığımız hayat belirli, ne olduğumuz aşikâr, ne yaptığımız belirli ancak bakıyorum bunun sonu gelmiyor. Çabucak minicik bir açıklama yapmak istiyorum. Biz çok memnun bir çiftiz. Hiçbir sorun yok. Hani düşündüğünüz üzere durumlar kelam konusu bile değil. Ağzıma bile almak istemediğim durumlar” demişti.

“BİRBİRİMİZİ ÇOK GÖREMİYORUZ”

Şakrak’ın iş için 6 aydır Selimiye’de olduğunu ve çok sık görüşemediklerini söyleyen Ceyda Düvenci, “Tabii ki evliliğin içinde anlaşamadığımız günler olur, anlaştıkça daha da güçlenirsiniz fakat şöyle durum var. Bülent Selimiye’de 6 aydır dizi çekiyor. Haftada bir gün zar sıkıntı geliyor, çok yorgun oluyor… Çok ağır bir projenin içinde 6 aydır ve o yüzden bizi çok göremiyorsunuz birlikte açıkçası lakin aslında gören de görüyor” sözlerini kullanmıştı.

“MUTSUZLUK KISSALARI YAZMAYALIM”

Paylaştığı ‘Misafirhane’ şiirini çok sevdiği için yayınladığını söz eden ünlü isim, kelamlarına şöyle devam etmişti:

‘Misafirhane’ şiiri benim en sevdiğim şiir… Hakikaten hayatımın şiiri… Büsbütün hislerle alakalı bir şey artık. Başta gülüyorduk ‘Ne gerek var bunlara yanıt vermenin, bir sürü zahmet gerilimi var’ deyip… Bugün de bunu kendi kendime yapıyorum. Bülent gece sabaha kadar çalıştı ve şu an uyuyor Selimiye’de… Ben duramadım bunu söylemek istedim. Mutluluklarla memnun olalım ne olursunuz? Mutsuzluk öyküleri yazmayalım.

EŞİNİN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Tüm bunların akabinde bir atılım de Bülent Şakrak’tan gelmişti. Ünlü isim, geçtiğimiz günlerde 46’ıncı yaşına basan Ceyda Düvenci’nin doğum gününü toplumsal medya hesabından paylaştığı romantik bir fotoğraf ve yazı ile kutlamıştı.

Eşine sarıldığı anda çekilen bir kareyi yayınlayan Şakrak paylaşımına, ”Fotoğraf 2014 ve kutladığımız birinci doğum günün. Ortadan 9 yıl geçti, Melisa büyüdü, Ali doğdu (askere gitti geldi)yaşam aktı, envaiçeşit şey yaşandı, gezildi, dolaşıldı, çalışıldı, çabalandı, yaş alındı lakin yaşlanılmadı falan. Bu süreçte senin hayata tutunma biçimin, inadın, analığın ve çabanın hiç değişmedi; bu nedenle konuttaki ben ve cümle canlının (kediler, köpekler, fareler, çocuklar) sana olan hayranlığı da hiç bitmedi. Yeni yaşının da sana daha evvelkiler üzere talih, rahmet ve çokça huzur getirmesini diliyorum ve seni hakikaten çok seviyorum. Cemal Süreya’nın dediği üzere, ‘Ben senin sevgilin, eşin, baban, ağabeyin, arkadaşınım. Biri bitse biri kalır. Seni hiç bırakmayacağım!’ Düzgün ki doğdun çocuklarımın anası…” notunu düşmüştü.

 

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap