1. Anasayfa
  2. Magazin

Brad Pitt ile aşk yaşadığı idia edilmişti! Alia Shawkat karnı burnunda görüntülendi

Brad Pitt ile aşk yaşadığı idia edilmişti! Alia Shawkat karnı burnunda görüntülendi
0

Alia Shawkat, 2019 yılında ‘Angelina Jolie ile olaylı formda boşanan Brad Pitt’in kalbini çalan kişi’ olarak magazin basınında manşetlere çıkmıştı. New York’ta Ethan Coen’in ‘A Play is a Poem’ isimli oyunun çıkışında görüntülenen ikili, daha sonra bir stantta ortaya çıkmıştı.

“BÜYÜKANNEM AŞK HABERİNE SEVİNDİ”

Kendisinden 25 yaş büyük Hollywood yıldızı ile arkadaşlık bağının aşk yaşadıkları savına neden olması nedeniyle utandığını açıklayan ABD’li aktris, büyükannesinin ise bu duruma güldüğünü itiraf etmişti.

Büyükannemin konutundaydım. Dizi izliyordu. Yanındaki mecmuada Brad’in ve benim yüzümün küçük bir daire içinde olduğu aşk dedikodumuz vardı. Mecmuada ‘Brad’in yeni sevgilisi’ yazıyordu. Büyükannem bu haberi görmekten keyifli oldu.

“BENİMLE TAKILIRSAN DEDİKODU ÇIKAR”

Evleri birbirine yakın olan iki isim de arkadaş olduklarını belirtmişlerdi. Brad Pitt’in kelam konusu dedikodudan kendisinin söylemesi ile haberdar olduğunu belirten Shawkat, güzel aktörün “Üzgünüm lakin benimle takılırsan, dedikodu çıkar” yanıtını verdiğini aktarmıştı.

KARNI BURNUNDA

1978’de ABD’ye göç eden aktör Abdul Shawkat ile üretimci Dina Burke’un kızı olan, özel hayatını kameralardan uzak yaşayan ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde yaşadığı Los Angeles Los Feliz’de objektiflere yansıdı.

Adını sır üzere sakladığı sevgilisinden gebe olan Shawkat, yürüyüş yaparken soğuk kahvesini yudumladı. Bir oldukça barizleşen karnı nedeniyle ABD’li yıldızın doğumunun yaklaştığı anlaşıldı.

GÖMLEK DÜĞMELERİNİ AÇTI

Rahat kıyafetler tercih eden 34 yaşındaki aktris, şort ve topuksuz ayakkabı giymişti. Sıcak havaya dayanamayan Alia Shawkat’ın, gömleğinin düğmelerini açık bırakması dikkat çekti.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir