1. Anasayfa
  2. Magazin

Seçkin Piriler sevgilisiyle gecelerde! El ele görüntülendiler

Seçkin Piriler sevgilisiyle gecelerde! El ele görüntülendiler
0

Seçkin Piriler, 2010’da evlendiği müzisyen Kaan Tangöze’den 2017’de boşanmıştı. İkilinin bu evlilikten Hakan ve Volkan isminde iki oğlu olmuştu. Tangöze, 2018’de kendisinden 19 yaş küçük meslektaşı Kıvılcım Ural ile nikah masasına oturmuş ve İlayda ismini verdikleri kızları dünyaya gelmişti.

“KARDA YÜRÜYÜP İZİNİ AŞİKÂR ETMEYENLERDENMİŞ”

41 yaşındaki eski model, evli olduğu periyotta aldatıldığı argümanıyla ilgili olarak , “Karda yürüyüp izini aşikâr etmeyenlerdenmiş. Konseri olmadığında daima konuttaydı. Meğerse konserlerine götürüyormuş” demişti.

SEÇKİN’DEN MONT İTİRAFI

Geçtiğimiz haftalarda 2. Sayfa’nın canlı yayınına katılan Piriler, olaylı bir formda boşandığı Kaan Tangöze’nin yıllardır üzerinde çıkarmadığı parkayla ilgili bir itirafta bulunmuştu:

Ben almıştım o montu. Volkan doğmadan evvel mi doğduktan sonra mı aldım hatırlamıyorum lakin.

SURVİVOR’A DAYANAMADI

Öte yandan; Ünlü model, ‘Survivor 2023’e dayanamayıp, iki haftada veda etmişti. Acun Ilıcalı, 22 Ocak tarihli ada kurulunda “Maalesef bir yarışmacımız daha devam edemeyeceğini belirtti. Seçkin, Survivor kaidelerinin kendisi için çok sıkıntı olduğunu gördüğünü bize iletti” açıklamasını yapmıştı.

“SURVİVOR’DA HER ŞEYİN DEĞERİNİ ANLADIM”

Survivor 2023 macerası çok kısa süren Seçkin Piriler, geçtiğimiz aylarda Kuruçeşme’de bir yer çıkışında görüntülenmişti. Arkadaşlarıyla eğlenmeye geldiğini söyleyen eski model, “Ailemi çok özlemişim, çocuklarımı çok özlemişim. Orada her şeyin değerini daha güzel anladım” demişti.

“KAAN İLE KONUŞMADIM”

Survivor’a gittiği sırada çocuklarını babaları olan Kaan Tangöze’ye bırakan Piriler, “Döndükten sonra ya da giderken Kaan Beyefendi ile konuştunuz mu?” sorusuna da ”Ben Kaan ile konuşmadım. Yalnızca çocuklarımı aldım. Pazar günleri esasen babaları onları görmek istediği vakit alıyor ve görüyor” karşılığını vermişti.

MEKANDAN EL ELE ÇIKTILAR

Uzun vakittir gece hayatından uzak duran Seçkin Piriler, evvelki gece Asmalımescit Baylo isimli yerde sevgilisiyle beş saat dans edip eğlendi. 41 yaşındaki ünlü isim, sevgilisiyle yerden sabaha karşı el ele çıkıp, daha sonra ise koluna girdi.

HIZLICA UZAKLAŞTI

Piriler, flaşlar patlayınca neye uğradığını şaşırdı. Yerde saatlerce sarılıp, dans edip, eğlenen çift, muhabirleri karşılarında görünce birbirlerinden ayrılıp başka farklı yürümeye başladı.

”SİZ ARKADAŞINIZIN ELİNİ TUTUP, SARILMIYOR MUSUNUZ?”

Model, “Seçkin Hanım sevgilinizle saatlerce dans edip eğleniyordunuz” kelamlarına, “Sevgilim değil arkadaşım. Siz arkadaşınızla gece eğlenmeye gitmiyor musunuz? Arkadaşınızın elini tutup, sarılmıyor musunuz?” dedi.

SEVGİLİSİNİ BIRAKIP KAÇTI

Sevgilisi Seçkin Piriler’i Asmalımescit’de tek başına bırakarak kaçtı. Piriler dakikalarca taksi bekledi hiçbir taksi durmayınca tek başına yürüyerek oradan ayrıldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir