1. Anasayfa
  2. Magazin

Aslı Zen’in Selen Görgüzel isyanı: Neyse parası verelim söylemesin!

Aslı Zen’in Selen Görgüzel isyanı: Neyse parası verelim söylemesin!
0

Yönetmen Hamdi Alkan’ın eski eşi Selen Görgüzel, son devirde şarkıcılık performansıyla isminden kelam ettiriyor. Geçtiğimiz günlerde sahne aldığı yerde Kayahan’ın ‘Yemin Ettim’ modülünü seslendiren Görgüzel’ın sahne performansı beğenilmemişti. Işın Karaca, “Ama neden?” yorumunda bulunmuştu. Ünlü isim hakkında çarpıcı bir açıklama da Aslı Zen’den geldi.

“TRİLYON VERSE MÜZİK VERMEYECEĞİM”

Bir davette ‘2. Sayfa’ mikrofonlarına konuşan Görgüzel, “Sinirlerim bozuluyor. Kurban olayım neyse parası verelim söylemesin bu kızcağız. Söylemesin! Çok hoş bir kızcağız, giyiniyor, süsleniyor, kendi sesine nazaran müzikler söylesin. Olacak iş mi? Trilyon verse de ona müzik vermeyeceğim” dedi.

“HER PÜSKÜLLÜ BİR ŞEY GİYEN MÜZİK SÖYLEMESİN”

Hamdi Bey’in eki eşi Canan Hoşgör çok yakın arkadaşım. Ondan ötürü biliyorum Hamdi Beyefendi tarafında neler olduğunu. ‘Aa müzik söylüyormuş bu kızcağız’ diye denetim ettim. Abi herkes müzik söylemesin ya. Söyletmeyin kardeşim! Her o denli püskülü bir şey giyen müzik söylemesin. Söylediğin müzik da Kayahan’ın kesimi, bazen ben yürek edemiyorum. Müzisyen bayanım, sesime sonuna kadar güvenirim bazen ben yürek edemiyorum. Haksızlık ya!

“SÖYLEME GÜZELİM BENİM”

Selen Görgüzel’in gündeme gelmek istediğini vurgulayan Aslı Zen, “Zaten biz bunu konuşalım diye söylemiştir herhalde. Bir aklıselim bunu söyler mi, söylemez. Söyleme güzelim benim. Neydi Selen Görgüzel mi? Güzelim, canımın içi söyleme kurbam olduğum. Yol yakından dön bu yoldan” tabirlerini kullandı.

“BEŞ SANİYELİK TELEFONLA ÇEKİLMİŞ GÖRÜNTÜ”

“Sahnemde söylemeyi en sevdiğim müzik Yemin Ettim’in beş saniyelik ve telefonla çekilmiş küçük bir modülüyle beni talan etmeye çalışan sanat severler. Değerli olan düzgün niyet bilmediğiniz her hususta fikrinizin olmasına alıştık lakin bildiği halde ‘neden?’ diye soran çok sevgili Işın Karaca’ya hepinizin önünde karşılık vereyim. Sesine güvenip bağırarak okumak ne kadar da rahatsız edici oluyormuş değil mi?” kelamlarıyla kendini savunan Görgüzel, Işın Karaca’ya da yanıt vermişti.

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir