1. Anasayfa
  2. Gündem

Fuat Oktay, gençlere Togg deneyimi yaşattı

Fuat Oktay, gençlere Togg deneyimi yaşattı
0

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, AK Parti Gençlik Kolları’nca Başşehir Millet Bahçesi’nde düzenlenen ‘Gençlik Buluşması’ programına, 14 Mayıs seçimlerinde birinci defa oy kullanan Yusuf Enes Gökap (20) ve Lütfiye Sude İçlek (20) ile birlikte gitti. Oktay’ın kullandığı makam arabası Togg’a, seçimlerde AK Parti Ankara milletvekili adayı olan Cansın Yılmaz Yaşar da bindi. Oktay, gençlere arabası anlatarak, “Akıllı aygıt diyoruz ya şu anda bunun aracını kullanıyoruz aslında. e-Devlet ve tüm toplantılar dahil, zoom toplantıları da yapabiliyorsun. Kılıçdaroğlu’nun ‘Millet teknoloji görsün’ olayı var ya, hepsini buradan yapıyorsun. Konutundaki akıllı sistemle entegre olabiliyorsun” dedi. 

‘ARABAYA BAĞIMI ARTIRDI’

Yusuf Enes Gökap, Togg’un iç dizaynını mükemmel bulduğunu belirterek, “Bunu motor hastası olan bir genç olarak söylüyorum otomobile olan bağımı artırdı benim sahiden. Her Türk gencinin hayali Togg’un içinde olmaktır. Sizin üzere bir etken de içinde olunca bizi çok onurlandırıyor” tabirlerini kullandı.

Gazi Üniversitesi Vücut Eğitimi ve Spor Öğretmenliği kısmında okuyan ve tıpkı vakitte hür güreş yapan Gökalp, ‘Genç Girişimci’ takviyesinden yararlandığını söyleyerek, “Sayın Cumhurbaşkanımızın bize verdiği şeylerin hepsinden yararlandım. Medikal gereç temin ediyorum. 18 yaşımda açtım ben şirketimi. 20 yaşıma girdim, birinci oyumu da Sayın Cumhurbaşkanımıza vermek nasip oldu” açıklamasını yaptı.

Üniversite imtihanlarına hazırlandığını belirten Lütfiye Sude İçlek ise Togg’a olan beğenilerini lisana getirdi. Yol boyunca kendisine selam veren vatandaşlara karşılık veren Oktay, Başşehir Millet Bahçesi’nde araçtan inerek, gençlerle birlikte program yerine geçti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir