1. Anasayfa
  2. Gündem

Bakan Kasapoğlu: 28 Mayıs’ta sizden rekor bekliyoruz

Bakan Kasapoğlu: 28 Mayıs’ta sizden rekor bekliyoruz
0

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 28 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı 2’nci cins seçim çalışmaları kapsamında Aydın’da vilayet ve ilçe teşkilatlarını ziyaret etti ve vatandaşlarla bir ortaya geldi. Birinci ziyaretini Kuşadası’na yapan Bakan Kasapoğlu, burada gençlerle buluştu. Daha sonra Kuşadasında yürüyüş yaparak vatandaşları selamlayan Bakan Kasapoğlu, 28 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı 2’nci tıp seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için dayanak istedi. Daha sonra otobüsle Söke ilçesine geçen Bakan Kasapoğlu, Hükümet Meydanı’nda Sökeli vatandaşlarla sohbet etti. Gençlere ulusal kadro forması, kitap, futbol topu ikram eden Bakan Kasapoğlu, küçük bir çocuğu kucağına alarak sevdi ve fotoğraf çektirdi. Söke ziyareti sırasında Sazlı Mahallesi’nde kahvehaneyi ziyaret eden Bakan Kasapoğlu, mahalledeki halısahayla ilgili tadilat yapılması istikametindeki mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi ve bürokratlarına gerekli süreçlerin yapılması için talimat verdi.

GERMECİNCİK’TE DAVUL ZURNAYLA KARŞILANDI

Söke ziyareti sonrasında Germencik’e geçen Bakan Kasapoğlu, burada davul zurnayla karşılandı. Davul ve zurna gösterisine alkışlarla eşlik eden Bakan Kasapoğlu, Germencik’te vatandaşlara seslenerek, “Sizle kucaklaşmaya, hasbihal etmeye geldim. Siz de her zamanki üzere samimi ve coşkuyla karşıladınız. Bu coşkuyu 28 Mayıs’ta Germencik olarak sandıklarında motamot bu türlü patlatacaksınız. Sizi seviyoruz, size inanıyoruz, size güveniyoruz. Rabbim bizi size mahçup etmesin” dedi.

’28 MAYIS’TA TÜM DÜNYAYA İNCİRLİOVA’DAN BİR BİLDİRİ YÜKSELTECEKSİNİZ’

Germencik ziyareti sonrasında İncirliova ilçesine geçen Bakan Kasapoğlu, Sevgiyolu’ndaki kahvehanede vatandaşlarla birlikte kahve içti. İncirliovalıları selamlayan Bakan Kasapoğlu, yaptığı konulmada, “Bugün kucaklaşmaya geldik, en kısa vakitte tekrar gelip oturacağız, dertleşeceğiz. 14 Mayıs’ta bir ders verdiniz. Tüm oyunları teker teker bozdunuz, masaları devirdiniz. 28 Mayıs’ta tüm dünyaya İncirliova’dan bir ileti yükselteceksiniz. O demokrasi bildirisi olacak, o ulusal iradenin zaferi olacak. Bu kent demokrasinin sembolü, bu kent Adnan Menderes’in kenti, bu kent tüm dünyaya demokrasi bildirisini en güçlü formda veren kent. 28 Mayıs’ta sizden rekor bekliyoruz. Hazır mısınız, Biz de size hizmetkâr olmak için bugüne kadar olduğu üzere tüm alanlarda olduğu üzere gençlik yatırımlarıyla da gençler ve sportmen adaylar için yeni spor yatırımlarıyla da yanınızda olmaya devam edeceğiz” sözlerini kullandı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir