1. Anasayfa
  2. Magazin

Serenay Sarıkaya kırmızı elbisesiyle hayran bıraktı

Serenay Sarıkaya kırmızı elbisesiyle hayran bıraktı
0

Cem Yılmaz ile ayrıldıktan sonra ismi Umut Evirgen’le aşk yaşayan Serenay Sarıkaya, Tv8’de yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programının haberine nazaran; yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu işletmeci sevgilisi Evirgen’le yollarını ayırmıştı. Serenay Sarıkaya’nın, ayrılıkla ilgili yakın etrafına; “Yorulduk, yürütemedik” dediği öğrenilmişti.

YALANLADI

‘Şahmaran’ isimli dizide birlikte rol alan Burak Deniz ve Seranay Sarıkaya’nın aşk yaşadığı savı ise magazin kulislerine bomba üzere düşmüştü. Sarıkaya, mevzuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, Deniz ile aşk yaşadığına ait söylentilerin gerçeği yansıtmadığını lisana getirmişti. Hoş oyuncu, “Hakkımda çıkan tez gerçek değildir. Lütfen canınız sıkıldıkça üzerimden argümanlar üretmeyin” sözlerini kullanmıştı.

REKLAM SETİNDEN PAYLAŞTI

Oynadığı dizinin haricinde reklam çalışmalarına da bir yandan devam eden Serenay Sarıkaya, marka yüzü olduğu bankanın reklam sineması çekimleri için sete girdi.

KIRMIZI ELBİSESİYLE AYNADA POZ VERDİ

Setten renkli manzaraları çekip takipçileri ile paylaşan ünlü oyuncu, aynadan kırmızı elbisesi ile çektiği görüntü ile de takipçilerini kendisine hayran bıraktı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir