1. Anasayfa
  2. Magazin

Şef Memet Özer’in acı günü!

Şef Memet Özer’in acı günü!
0

2005 yılında nikah masasına oturduğu model Tülin Şahin ile 12 yıllık evliliğini 2017’de sonlandıran şef Memet Özer’in, geçtiğimiz yıl ağustos ayında beyninde kitle tespit edilmiş ve yapılan denetimlerin akabinde çabucak ameliyata alınmıştı. Beyninde bulunan kitleyi tesadüf sonucu öğrenen Özer, başarılı geçen operasyonun akabinde bir gün ağır bakımda kalmıştı.

“YENİ YILA UMUTLA VE SEVİNÇLE GİRİYORUM”

Zorlu süreci atlatan şef, 2022 yılına toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla veda etmiş ve sıhhat durumuyla ilgili de açıklama yapmıştı:

2022 yılının son ayları benim için epeyce şiddetli geçti. Lakin yılın sonunda aldığım düzgün haberlerle yeni yıla umutla ve sevinçle giriyorum. Öncelikle bu süreçte bir kere daha anladım, çok dost ve seven biriktirmişim. Tanıyan tanımayan, âlâ dilekleri ve dualarıyla bana moral veren ve takviye olan herkese teşekkür ederim. Temel teşekkürü sürecin kahramanlarına etmem lazım. Bana süratlice birinci teşhisi koyan, çok güç bir ameliyatı çok kolaymış üzere halleden, sancılı süreçte daima yanımda olan hekimler ve hastane grubunun üstün uğraşı fevkaladeydi.

ACI HABERİ TOPLUMSAL MEDYADAN DUYURDU

Yaşadığı sıkıntı günleri geride bırakıp eski sıhhatine kavuşan ünlü şef, aldığı acı haberle yıkıldı. Memet Özer’in babası hayata veda etti. Acı haberi toplumsal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla duyuran Özer’e baş sıhhati iletileri yağdı.

”CANIM BABAMIZI KAYBETTİK”

Babasının bir fotoğraf karesini Instagram sayfasından paylaşan Memet Özer, paylaşımının altına, ”Canım babamızı kaybettik” notunu düştü. Babasının cenaze merasimi bilgilerine de yer veren ünlü şef, ”Cenaze 31 Mayıs Çarşamba günü öğlen namazını takiben Erenköy Galip Paşa Camii’nden kaldırılacaktır. Tüm arayan soran dostlarımıza teşekkür ederim” tabirlerini kullandı.

ÜNLÜ İSİMLERDEN TAZİYE BİLDİRİLERİ YAĞDI

Özer’in paylaşımına, ortalarında Evrim Akın, Çağla Şıkel, Emine Ün, Ayça Erturan, Behzat Uygur, Hakan Hatipoğlu, Selen Soyder, Yeliz Şar, Ayşe Tolga üzere ünlü isimlerin de bulunduğu çok sayıda takipçisinden ileti yağdı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir