1. Anasayfa
  2. Magazin

Pınar Altuğ’dan takipçisine cevap! ‘Aşık olup evlendik’

Pınar Altuğ’dan takipçisine cevap! ‘Aşık olup evlendik’
0

Miss Turkey 1994’te birincilik elde eden, fenomen dizi ‘Çocuklar Duymasın’daki ‘Meltem’ karakteriyle yıldızı parlayan Pınar Altuğ (48), kendisinden dokuz yaş küçük meslektaşı Yağmur Atacan ile 2008 yılında hayatını birleştirmişti. Oyuncu çift, 2009’da Su ismini verdikleri kızlarının dünyaya gelmesiyle birinci kere anne ve baba olmanın memnunluğunu yaşamıştı.

“ORTAK BİR HAYAT SÜRDÜRMEKTEN ÇOK MUTLUYUZ”

Mutlu evlilikleriyle parmak ısırtan çiftten Pınar Altuğ, eşi ile ortasındaki dokuz yaş farkın daima magazin gündeminde olmasıyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı:

Bu aşk birilerine şov olsun ya da birilerine bir şeyi kanıtlama başıyla başlamadı. Birbirimizi tanıdık, birlikte vakit geçirmekten keyif aldık, o ortada birbirimizi sevdik aşık olduk, evlenip bir aile kurma kararı aldık. Buralara kadar geldik. Çok şanslıyız ki bu evlilik hoş bir kız çocuğu ile taçlandı. Su bebek, oldu bir genç kız. Yağmur’la birlikte olmaktan ve ortak bir hayat sürmekten çok memnunuz.

“ADAMIN BENİMLE GEÇİNMEYE GÖNLÜ VAR”

Pınar Altuğ, “Evimizin içinde biz ünlü değiliz, anne baba ve çocuk olarak bir çekirdek aileyiz. Birbirimize hürmetimiz ve tanıdığımız alanlar var. Ben daima söylüyorum; ‘adamın benimle geçinmeye gönlü var’. Benim de onunla geçinmeye gönlüm var tabi. Hiçbirimiz dört dörtlük değiliz. İkili bağlantıyı sürdürmek istiyorsan ve geçinmeye gönlün varsa birtakım şeyleri tolere edebiliyorsun. Hiç geçinmeye gönlün yoksa ‘Neden gözünün üstünde kaşın var’ diyerek, sorun çıkarıyorsun. Bizim çok ortak noktamız da var. Doğayı seviyoruz, denizi seviyoruz, tecrübelere açığız. İkimiz de birbirimizin fikirlerine saygılıyız. Fikirlerimizi kestirip atmıyoruz. Münasebetiyle meskende daima yeni tecrübeler için yeni fikirler ortaya çıkıyor” halinde konuşmuştu.

“SİZ MEVZUYU YANLIŞ ANLAMIŞSINIZ”

Güzel oyuncu, son olarak 1.6 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi. Ünlü isim, eşiyle İtalya’da çekilen bir karesini; “Eee nerde kalmıştık? Haftaya nereye gidiyoruz kocam?” notunu yazarak yayınladı.

Altuğ’un kısa müddette 11 binden fazla beğeni alan gönderisine, yüzlerce de yorum yapıldı. Oyuncu, bir toplumsal medya kullanıcısının yazdığı “Kocanı parka götür” iletisine ise kayıtsız kalamadı.

Takipçisine yanıt veren Pınar Altuğ; şu sözleri kullandı:

Siz mevzuyu yanlış anlamışsınız. Biz birbirimizi sahiplenmedik ki parkta dolaştıralım, aşık olup evlendik.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir