1. Anasayfa
  2. Magazin

Hande Soral-İsmail Demirci çiftinin oğlu Ali bir yaşında

Hande Soral-İsmail Demirci çiftinin oğlu Ali bir yaşında
0

Meslektaşı İsmail Demirci ile keyifli bir evlilik sürdüren Hande Soral, 30 Mayıs 2022’de oğlunu kucağına almıştı. Hoş oyuncu, bir yaşına giren oğlu Ali’nin doğum gününden karelerini takipçileriyle de paylaştı.

“KEŞKE ALİ DAHA EVVEL HAYATIMDA OLSAYDI”

İsmail Demirci ile olan evliliğinden Ali ismini verdiği bir oğlu bulunan Soral, çocuğunu kucağına aldıktan sonra yaşadığı değişikliği anlatarak; şu tabirleri kullanmıştı:

Benim için apayrı bir hayat, bu yaşıma kadar ne yaşıyormuşum dedim. Artık ne kadar değişik bir hayatım var, ne kadar memnunum. Keşke daha evvel Ali hayatımda olsaydı.

“EN GÜÇ YANI HASRET DUYMAK”

Ünlü oyuncu, “Ali boş yere ağlamıyor, uykusuz gecelerimiz yok. Setten geldiğimiz vakit bilhassa dinlenmemiz gereken günlerde kesin o da uyuyor. Dizi sürecinde Ali öğlen uykusundan kalkıyor, sonra sete geliyor ve bir arada vakit geçiriyoruz” demişti.

“Çocuk sahibi olmanın en sıkıntı yanı, bence hasret duymak. Uykusuz kalarak da her şey halledilebilir” diyen Soral, Sağ olsun annem yardımcı oluyor, babası da konutta olduğu vakit gözüm geride kalmıyor. Yalnızca grip süreci geçirdik, o devirde alışılmış ki aklım daha çok onda kaldı” biçiminde konuşmuştu.

“HERKES BİR ŞEY SÖYLÜYOR”

İsmail Demirci’nin çok güzel bir baba olduğunu belirten Hande Soral, “İsmail çok güzel bir baba oldu, daima bu türlü olacağını biliyordum. Ali babasını gördüğü vakit yüzünde gülücükler açıyor, İsmail’de bunu görünce deliriyor” demiş ve şöyle devam etmişti:

Birimize daha çok benziyor diyemem, lakin etrafımızda herkes bir şey söylüyor. ‘Hande birebir sen’ diyen var, ‘İsmail tıpkı sen’ diyen var. Babam için ‘Hamdi beyefendi siz’ diyen var, annem için ‘Sabahat hanım siz’ diyen var. Ben de bilmiyorum, herkes birine benzetiyor. Herkesten aldığı bir şey var galiba.

İLK KERE PAYLAŞTI!

Hande Soral ve İsmail Demirci, geçtiğimiz günlerde oğulları Ali ile çekilen fotoğraflarını Instagram’dan yayınlamıştı. Ünlü çift, “Çekirdek ailem” notunu düştüğü paylaşımlarla birinci sefer oğullarının yüzünü göstermişti.

DOĞUM GÜNÜ POZLARINI PAYLAŞTILAR

Mutlu evliliklerini bebekle taçlandıran Hande Soral-İsmail Demirci çifti, bir yaşına giren çocukları Ali için doğum günü partisi organize etti. Aile bireylerinin ve yakın dostlarının katıldığı renkli partiden kareleri takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmeyen Soral, paylaşımlarına ”İyi ki doğdun bebeğim” notunu düştü.

İsmail Demirci ise oğlu ve eşiyle olan karesini Instagram hesabının öykü kısmından, ”Benim hoş Ali’m bir yaşında” biçiminde bir paylaşımda bulundu.

Hande Soral’ın kendisi üzere oyuncu olan kardeşi Bensu Soral da yeğeninin doğum gününden kareleri, ”Aliş bir yaşında” notuyla yayınladı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir