1. Anasayfa
  2. Magazin

Hadise: Serum sayesinde ayaktayım

Hadise: Serum sayesinde ayaktayım
0

Hadise Açıkgöz ile Mehmet Dinçlerler, 30 Nisan 2022 tarihinde Çırağan Sarayın’da aile ortasında gerçekleşen merasimle hayatlarını birleştirmişti. Sessiz sedasız evlenen ikilinin memnunluğu yalnızca beş ay sürmüştü. İkili, mutabakatlı olarak tek celsede boşanmıştı.

“EVLİLİĞİ BECEREMEDİM”

Özel hayatıyla çok konuşulan 37 yaşındaki popçu, geçtiğimiz günlerde Azerbaycan’ın başşehri Bakü’de sahneye çıkmış, konser sırasında biten ilgisi hakkında çarpıcı bir itirafta bulunmuştu.
Seyirciler ortasındaki keyifli bir çifti gösteren Hadise, “Maşallah! Keyifli giden evliliklere bir alkış alalım. Ben beceremedim o işi. Lakin sonsuz aşka yeniden de inanıyorum” tabirlerini kullanmıştı.

“MURDA CAN DOSTUM”

Ünlü müzikçi, son devirde rapçi Murda ile hakkında çıkan ‘aşk’ savlarına da karşılık vermişti. Murda ile çok yakın iki dost olduklarını vurgulayan Hadise, “Aramızda daima bir şey olduğu yazılıyor çiziliyor. Bunlar olacak. Biz çok güzel iki dostuz. Çok hoş bir ahenk yakaladık. Bu türlü durumlarda çabucak bir yakıştırma yapılıyor. Murda benim canım dostum. Çok hoş vakit geçiriyoruz ve çok hoş müzikler yazıyoruz” formunda konuşmuştu.

SEYİRCİYİ BÜYÜLEDİ

Hadise, evvelki akşam Kıbrıs’ta bulunan Chamada Prestige Otel’de sahne aldı. Gündüz yağan yağmura karşın alanı dolduran yüzlerce sevenine unutulmaz bir Kıbrıs akşamı yaşatan Hadise, sahne gösterileri ile kendisini dinlemeye gelen tatilcileri adeta büyüledi.

“KIBRIS’A GELİNCE DE SERUM YEDİM”

Bir gün evvel İstanbul’da konser verdiğini belirten Hadise “Dün çok hoş bir konsere imza attık. Gece meskene gittim ve uyudum. Sabah kalktım, boynum tutulmuş. Hastayım serum yedim. Tabibim geldi, boynumu açtı. Kıbrıs’a gelince de serum yedim. Serum sayesinde ayaktayım ve sizlerle beraberim” diyerek nazara geldiğini söyledi.

Kıyafetleri ve sahnede yaptığı dansları daima olay olan Hadise’nin her konserinde yanında olan erkek dansçılar yerine, bu konserinde bayan dansçılara yer vermesi de izleyenlerin gözünden kaçmadı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir