1. Anasayfa
  2. Magazin

Barış Arduç ve Gupse Özay’ın kızlarıyla ilk Çeşme tatili

Barış Arduç ve Gupse Özay’ın kızlarıyla ilk Çeşme tatili
0

‘Deliha’ sinemasının setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşen oyuncu çift Gupse Özay ile Barış Arduç, 29 Temmuz 2020’de Çeşme’de nikah masasına oturmuştu.

BİR KIZLARI VAR

Mutlu birliktelikleri süren Özay ve Arduç, geçtiğimiz yıl da kızlarını kucaklarına almıştı. Çerkes olan Gupse Özay, 9 Eylül’de dünyaya gelen kızına Jan Asya ismi vermişti. Jan, TDK’da “Atak, çevik, maharetli, çalışkan, asil soylu bir aileden gelen…”
manasına geliyor.

“EVLENDİKTEN SONRA HAYATIMDA BİR ŞEY DEĞİŞMEDİ”

Arduç, ayrıyeten daha evvel, “Evlendikten sonra hayatımda bir şey değişmedi. Yedi yıldır beraberiz, evlilik bizim için sembolik bir şey oldu. Değişen bir şey yok” formunda konuşmuştu.

“TEK İLGİLENDİĞİM ŞEY KIZIM”

Barış Arduç, geçtiğimiz günlerde basın mensuplarına, “Şu an rastgele bir proje yok. Zati seçim sürecindeyiz. Biliyorsunuz bir kızım oldu. Tek ilgilendiğim şey kızım” sözlerini kullanmıştı.

“EVDE BENİ BEKLİYORLAR”

Arduç, geçtiğimiz akşam Levent’te trafikte görüntülendi. Basın mensuplarının röportaj talebini kurmayan oyuncu “Arkadaşlar ile Mustafa Aksakallı’nın mekanındaydık. Artık de meskenime gidiyorum. Dizi – konut ortası mekik dokuyorum. Gupse ve kızımız Jan Asya da pek düzgünler. Meskende beni bekliyorlar” dedi.

“BU YAZ TATİL YAPACAĞIZ”

Muhabirlerin “Kızınız doğduktan sonra bir yaz tatili olur mu ailecek?” sorusuna Arduç “Bu yaz tatil yapacağız. Tekrar Çeşme’ye gideceğiz” dedi. 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir