1. Ana Sayfa
  2. Magazin

’43 değil, 35 yaşındayım! Hapiste ve pandemide geçirdiğim yılları saymıyorum’

’43 değil, 35 yaşındayım! Hapiste ve pandemide geçirdiğim yılları saymıyorum’
0

Remy Ma sahne ismiyle bilinen ABD’li hip-hop ikonu Reminisce Kioni Mackie, geçtiğimiz günlerde 43’üncü yaşına girdi. Ünlü ismin dostları, Jersey City’deki Casa De Lobo’da müzikçiye sürpriz yaptı.

Arkadaşlarına partiye geldikleri için teşekkür eden Remy, doğum günüyle ilgili dikkat çeken bir açıklamaya imza attı.

“O YILLARI SAYMIYORUM”

Gerçekte 43 olmasına karşın 35 yaşında olduğunu söyleyen Remy Ma, şu tabirleri kullandı:

35’inci doğum günü partime geldiğiniz için hepinize minnettarım. Mahpusta ve koronavirüs devrinde geçirdiğim yılları saymıyorum.

EN SEVDİĞİ RAPÇİ MÜZİK SÖYLEDİ

TMZ’nin haberine nazaran; ünlü ismin en sevdiği rapçilerden olan Mase, partinin sonuna yanlışsız birden Remy’nin karşısına çıktı ve ‘Can’t Nobody Hold Me Down’ müziğini söyledi.

Geceyi organize eden kişi ise Remy Ma’nın rapçi eşi Papoose oldu. Fat Joe, Fabolous ve Maino da müzikçinin doğum günü partisine katılan isimler ortasındaydı.

2007’DE MAHPUS CEZASINA ÇARPTIRILDI

Hip-hop müzikçisi, 2007 yılında New York Manhattan’daki bir gece kulübünün önünde para yüzünden çıkan tartışmada bir bayanı silahla vurduğu için sekiz yıl mahpus cezasına çarptırılmış, 2014’te kaideli tahliyeyle özgür bırakılmıştı.

Papoose ile aslında 2008’de evlenmeyi planlayan Remy Ma, mahpus cezası nedeniyle düğünü ertelemiş ve sevgilisiyle 2016 yılında dünyaevine girmişti.

Yazar Hakkında

Yorum Yap