1. Anasayfa
  2. Gündem

Seçim sonrası İBB Başkanı İmamoğlu’ndan flaş açıklama geldi: Yolumuz uzun, gençliğimiz var. Bana inanın, her şey çok güzel olacak

Seçimden sonra ilk kez açıklama yapan İmamoğlu, Benzer bir hayal kırıklığı 5 yıl önce de yaşanmıştı. Sadece 9 ay sonra yerel seçimlerde muazzam sonuçlar elde ettik. Yolumuz uzun, gençliğimiz var. Bana inanın, her şey çok güzel olacak" ifadelerini kullandı.

Seçim sonrası İBB Başkanı İmamoğlu’ndan flaş açıklama geldi: Yolumuz uzun, gençliğimiz var. Bana inanın, her şey çok güzel olacak
0

İkinci tur Cumhurbaşkanlığı seçimi sonrasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu sosyal medya hesabından açıklama yaptı. “Kimse endişe etmesin, her şey yeniden başlıyor” diyen İmamoğlu, Benzer bir hayal kırıklığı 5 yıl önce de yaşanmıştı. Sadece 9 ay sonra yerel seçimlerde muazzam sonuçlar elde ettik. Yolumuz uzun, gençliğimiz var. Bana inanın, her şey çok güzel olacak” ifadelerini kullandı.

“KİMSE ENDİŞE ETMESİN”

Sonuçların İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu saatler süren sessizliğini Twitter hesabından yayınladığı videoyla bozdu. İmamoğlu, “Kimse endişe etmesin, her şey yeniden başlıyor. Unutmayın; “Değişmeyen tek şey değişimdir” notuyla paylaştığı videodan öne çıkanlar şöyle; “Bu sonuçların güzel ülkemize hayırlar getirmesini elbette temenni ediyorum. Türkiye’nin şimdi hızlıca normalleşmeye ve gerçek sorunlarına çözüm bulmaya acilen ihtiyacı vardır. Bugün büyük hayal kırıklığı yaşayan on milyonların olduğunun farkındayım. Sakın ama sakın umutsuzluğa kapılmayın.

“DEĞİŞMEYEN TEK ŞEY DEĞİŞİMDİR”

Kimse endişe etmesin, her şey yeniden başlıyor. Unutmayın, değişmeyen tek şey değişimdir. Aynı şeyleri yaparak farklı sonuç asla beklemeyeceğiz artık. Bundan sonra bütün gönülleri fethetmek için çalışmaya devam edeceğiz. Benzer bir hayal kırıklığı 5 yıl önce de yaşanmıştı. Sadece 9 ay sonra yerel seçimlerde muazzam sonuçlar elde ettik. Yolumuz uzun, gençliğimiz var. Bana inanın, her şey çok güzel olacak.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir