1. Anasayfa
  2. Magazin

Yapım şirketi duyurdu: John Wick 5 geliyor!

Yapım şirketi duyurdu: John Wick 5 geliyor!
0

John Wick 4’ün muvaffakiyetinin akabinde “Yeni sinema gelecek mi?” soruları da ardından gelmişti. John Wick serisinin devamı konusundaki tartışmalara nokta koyan Lionsgate sinema stüdyosu, John Wick 5 üzerinde çalışmalara başlandığını duyurdu.
Lionsgate Sinema Kümesi Lideri Joe Drake, perşembe günü yatırımcılarla gerçekleştirdiği toplantıda bu bilgiyi paylaştı.

JOHN WICK 5 MÜJDESİ!

Drake, geçtiğimiz günlerde 4. çeyrek yarar daveti sırasında, Ana De Armas’ın oynadığı Ballerina spinoff’u ve Mel Gibson’ın oynadığı Continental prequel serisine ek olarak, stüdyonun John Wick 5’in erken geliştirme kademesinde olduğunu açıkladı. Erken geliştirme kademesi sinema üzerinde birinci ayrıntıların belirlenmeye başladığı hazırlık sürecini tabir ediyor.

“DÜNYAYI İNŞA EDİYORUZ”

Drake, “Dünyayı inşa ediyoruz ve bu beş sinema geldiğinde, bu kıssaları nasıl anlatmaya başladığımızdan organik olarak büyüyecek. Lakin John Wick’in sistemli bir temposuna güvenebilirsiniz” açıklamasını yaptı. Buradan John Wick 5’in 2026 yılında vizyona girebileceği tahminininde bulunuldu.

REEVES’TEN ÇEKİM KAZASI İTİRAFI

Kanadalı aktör Keanu Reeves, başrolünde yer aldığı “John Wick” serisinin son sinemasının çekimlerinde yaşanan kazalarla ilgili konuşmuştu. Oyuncu, sinema setinde tüm güvenlik tedbirlerinin alındığını ve çekim grubunun her vakit birbirine göz kulak olduğunu anlatmıştı.

DUBLÖR HASTANELİK OLDU

58 yaşındaki oyuncu, “John Wick: Chapter 4″teki bir dövüş sahnesini çekerken, karşısındaki oyuncuya vurarak başını yardığını söylemişti. Reeves, çekimlerde bir dublörün de hastanelik olduğunu belirtmişti.

“GERÇEKTEN ÇOK MAKUS BİR OLAYDI”

Dublör kazasıyla ilgili olarak, “Gerçekten çok makus bir olaydı” diyen Reeves, dublörün bir kovalamaca sahnesinde sürdüğü araçla kaza yaptığını fakat gördüğü tedavinin akabinde durumunun düzgün olduğunu tabir etmişti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir