1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Zoe Saldana’nın ‘Avatar’ isyanı! ’27 yaşındayken başladım, bittiğinde 53 olacağım’

Zoe Saldana’nın ‘Avatar’ isyanı! ’27 yaşındayken başladım, bittiğinde 53 olacağım’
0

Oscar ödüllü ‘Avatar’ serisinin ikinci sineması ‘Avatar: Suyun Yolu’ 13 yıl ortadan sonra geçtiğimiz aralık ayında vizyona girdi. Direktör James Cameron, ocak ayında verdiği bir röportajda üçüncü sinemanın muştusunu verdi.

Cameron, ‘Avatar serisine eklenecek halkalar olduğunu; üçüncü, dördüncü ve hatta beşinci sinemasının de geleceğini duyurdu.

‘Avatar’ın devam sinemasının elde ettiği muvaffakiyetin akabinde, Disney de serinin üçüncü halkasının Aralık 2024’te vizyona gireceğini açıkladı.

VİZYON TARİHİ ERTELENDİ

Ancak bu açıklamadan kısa bir müddet sonra stüdyo, üçüncü sinemanın vizyon tarihini Aralık 2025’e erteledi. Dördüncü sinemanın 2029’da, beşinci sinemanın ise 2031’de vizyona girmesi planlandı.

Bu gecikme haberi sonrası iki sinemasında de Neytiri karakterini canlandıran başrol oyuncusu Zoe Saldana, 10.9 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi.

“ŞİMDİ 44 YAŞINDAYIM”

Sayfsının öyküler kısmından bir yazı yayınlayan Saldana, şu sözleri kullandı:

Müthiş! Son Avatar vizyona girdiğinde ben 53 yaşında olacağım. Birinci sineması çektiğimde 27 yaşındaydım. Şimdiyse 44 yaşındayım.

Buna hesaba nazaran; beşinci ‘Avatar’ sineması vizyona girdiğinde serinin bir öteki başrol oyuncusu, Jake Sully karakterini canlandıran Sam Worthington 55, direktör James Cameron ise 77 yaşında olacak.

Yazar Hakkında

Yorum Yap