1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Irmak Ünal’ın acı günü! ‘Seni hep özleyeceğiz’

Irmak Ünal’ın acı günü! ‘Seni hep özleyeceğiz’
0

Emre Karabacak ile 2010-2017 yılları ortasında evli kalan Irmak Ünal, son olarak 2017 yılında ‘Dolunay’ dizisiyle kamera karşısına geçmişti. Ünal, daha sonra mesleğine yoga eğitmeni olarak devam etmişti. Ünal, çocukları Vadi ve Kayla ile birlikte 2021’de Bali’ye taşınmıştı.

”ÖRNEK OLMALI BİZİM İLİŞKİMİZ”

Usta sanatçı Cihan Ünal’ın; eski eşi Sabiş Kuzuoğlu’yla (1970–1978) evliliğinden dünyaya gelen kızı Irmak Ünal (46), yeni hayatından kesitleri sık sık toplumsal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşıyor. Ünal yaptığı son paylaşımlarla, üvey babası Erol Tarhan’ın vefat ettiğini duyurdu.

Erol Tarhan ile çocukluk yıllarında çekilen bir fotoğraf karesini Instagram hesabından yayınlayan Ünal, paylaşımın altına, ”Size yeterli bir üvey baba olmanın bedelinden bahsetmek istiyorum. Saatler evvel, 3 yaşımdan beri hayatımda olan, çok sevdiğim üvey babamı kaybettiğimi öğrendim. Neler hissettim bir bilseniz… Bilin de istiyorum. Zira örnek olmalı bizim ilgimiz. Kan bağının ötesinde bir bağ ve sevgi. Sevginin değeri… Bir üvey babanın, bir çocuğun hayatına bu kadar hoş bir dokunuş yapmış olması üvey babalığın pahasını hatırlatmalı herkese… Onun kadar hayata bağlı ve müspet bir insan görmedim ve bana verdiği en değerli derslerden biri hayatın herşeye karşın yaşamaya bedel, çok hoş bir seyahat olduğudur. Tahminen de bu yüzden asil bir savaşçı üzere gücünün son damlasına kadar tutundu bu hayata. Lakin yorgun vücudu bu sabah yeni bir aleme gitmeyi kabullendi ve en çok sevdiği bizlere veda etti. Çok düzgün bir üvey babam vardı benim.” notunu düştü.

”HERKESİN ÖNÜNDE ONA TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUM”

Üvey babasına duygusal bir paylaşımla veda eden Ünal, paylaşımının devamında ise şu sözlere yer verdi:

Hep sevgiyle, hürmetle baktı gözlerime. En büyük hayranımdı. Tiyatroda en hoş kıyafetlerini giyer, birinci sırada beni izlerdi, zevkle takdirle. Başarılarımı da, başarısızlıklarımı da en hoş halde kabullenip bana dayanak oldu. Annemi çok fakat çok sevdi ve bana sevgi ile ilgili, bayan erkek bağlantısı ile ilgili çok hoş nasihatlarda bulundu. Çocuklarıma olan aşkı esasen lisanlara destandı. İki doğumumda da Miami’de yanı başımdaydı. Gözleri yaşlı bebeklerimi birinci kucağına alanlardan biri tekrar Erol babaydı. En yaramaz yaşlarımı da çekti, ergenliğimin doruklarında en huysuz halime de katlandı… En hoş yerleri de gezdik, en külfetli günleri de paylaştık fakat birşey hiç değişmedi. O benden hiç vazgeçmedi. Sizin olmayan bir çocuğu sevmek, onunla gülmek, onunla ağlamak… Onunla âlâ makûs günde bu hayat seyahatini paylaşmak ne değerli bir bilseniz. Herkesin önünde ona teşekkür etmek istiyorum. En yalnız hissedeceğim günlerimde saatlerce telefonda benim ağlamalarımı dinlemiş beni sakinleştirmiştir. Sevgi dolu ve anlayışlı bir eş olduğu için, huzurlu bir konutta büyüme bahtına sahip olmamın sebebi de Erol Tarhan’dır. Hengame, gürültü olmadan kendi içimizde çözdük daima problemleri. Hoş bir aileyiz biz. Ve seni daima özleyeceğiz fakat yaşatacağız da… Dünya görüşün, hayat dersi öykülerin ve kahkahalarınla… ”Ölüm var madem, yemeli Badem” Erol Tarhan.

”IŞIKLI YOLUN AÇIK OLSUN BABACIĞIM”

Irmak Ünal, Instagram hesabının kıssa kısmından yaptığı paylaşımına ise ”Bu dünyadan bir Erol Tarhan geçti. Işıklı yolun açık olsun babacığım. Her şey için, en çok bana babalık ettiğin için teşekkür ederim. Çok değerlisin. Seni seviyorum” sözlerini kullandı.

 

 

İlginizi Çekebilir
munihte-isildadi-4pvDLsJC.jpg

Yazar Hakkında

Yorum Yap